۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
داخلی
۰
سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۴
Share/Save/Bookmark
 
استاندار البرز خبر داد:
احداث زائرسرای استان البرز با كمك خيرين در مشهد مقدس
 
استاندار البرز گفت: زائرسرای استان البرز در مشهد مقدس با کمک و مشارکت خیرین و مردم از شهرهای مختلف استان احداث خواهد شد.
 
به گزارش خبرگزاري رضوي به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکتر محمدعلی نجفی در جلسه «بنیاد زائر» که با حضور آیت الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرج و جمعی از مسئولان شهری در دفتر امام جمعه کرج برگزار شد، گفت: فلسفه و ایده احداث زائر سرا در مشهد مقدس کار بزرگی بود که بدرستی از سوی مقام معظم رهبری مطرح شد.

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش بینی کرده بودند که در آینده ممکن است هزینه های اسکان زائران برای همگان فراهم نباشد، افزود:  این طرح برای خیلی از زائرانی که بضاعت مالی برای اسکان در مشهد مقدس را ندارند اما علاقمند هستند، طرح ویژه و مناسبی است.

استاندار البرز در ادامه با تاکید بر لزوم پیش بینی نحوه اجرای طرح احداث و نگهداری پروژه زائر سرای البرز در مشهد مقدس گفت: این حرکت مردمی است و باید خیرین،شهرداری های شهرهای مختلف و سایر بخش ها در بحث اجرای به میدان بیایند.

دکتر نجفی در ادامه با اشاره به فرصت حضور اقوام مختلف در استان البرز گفت: باید شرایطی را فراهم کرد که همه اقوام در این امر خیر مشارکت کنند و این طرح با نگاه معنوی و ارزشی شکل بگیرد.

در ابتدای این نشست نیز نماینده ولی فقیه در استان، روند شکل گیری طرح زائر سراهای ارزان قیمت در استانها را مورد تشریح قرار داد. رئیس شورای اسلامی شهر کرج و شهردار نیز در ادامه به بیان دیدگاه و نقطه نظرات از منظر تامین منابع مالی و مباحث فنی و اجرایی پرداختند.

سال گذشته زمین کلنگ احداث زائر سرای استان البرز در مشهد مقدس به زمین زده شده بود.
 
19/19
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۱۶۸۶
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰