۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
داخلی
۰
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۳
Share/Save/Bookmark
 
تشرف جمعی از مسئولان کشور سوریه به حرم مطهر رضوی
 
جمعی از مسئولان کشور سوریه به همت مرکز امور بین‌الملل آستان قدس رضوی ضمن تشرف به حرم مطهر رضوی از بخش‌های مختلف این آستان مقدس بازدید کردند.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی، جمعی از مسئولان کشور سوریه به همت مرکز امور بین‌الملل آستان قدس رضوی ضمن تشرف به حرم مطهر رضوی از بخش‌های مختلف این آستان مقدس بازدید کردند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سوریه در حاشیه بازدید از گنجینه قرآن و موزه هدایای رهبری در حرم مطهر رضوی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت امام حسین(ع) و امام رضا(ع) عنوان کرد: در این بازدید 20 نفر از مسئولان کشور سوریه حضور داشتند و حرم مطهر و مجموعه خدمات بی‌نظیر آستان قدس رضوی در اولویت بازدید آن‌ها بود.
«حجت‌الاسلام حسن مسلمی» در ادامه افزود: میهمانان سوری آستان قدس رضوی مسئولیت‌های کشوری و لشکری را در سوریه به عهده داشته و این بازدید در گسترش ارتباطات و ایجاد همبستگی با این کشور مسلمان، همسایه و جنگ‌دیده تأثیر فراوانی خواهد داشت.
وی بیان کرد: در این جمعیت رئیس اداره مخابرات، معاون دانشگاه، مهندس جهاد کشاورزی، رئیس اتحادیه زنان و رئیس اتحادیه زنان علوی حضور داشتند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سوریه اظهار کرد: شرکت‌کنندگان در این بازدید نسبت به مشاهدات خود متأثر شدند و دیده ها را با شنیده ها متفاوت یافتند و همه توسعه‌ها را در حرم مطهر رضوی از برکات استقامت و مقاومت اسلامی دانستند.
وی ضمن قدردانی از میهمان‌نوازی مجموعه آستان قدس رضوی تصریح کرد: تمامی این مسئولان با توجه به زلزله اخیر رخ داده در کرمانشاه به صورت خودجوش تصمیم دارند برای کمک به مردم زلزله‌زده کرمانشاه خون اهداء کنند.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۱۰۴۳
مرجع : ابنا
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰