۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
داخلی
۰
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۵
Share/Save/Bookmark
 
معاون اجرایی آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) خبر داد:
اعزام خادمان حرم حضرت معصومه(س) به مناطق زلزله‌زده غرب کشور
 
معاون اجرایی آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) از اعزام خادمان این آستان مقدس به مناطق زلزله‌زده غرب کشور یاد کرد و گفت: این افراد با نزدیک به 500 میلیون ریال کمک‌های نقدی و غیرنقدی از جمله البسه، پتو، فرش و مواد غذایی در میان زلزله‌زدگان حضور می‌یابند تا بتوانند به آنها کمک کنند.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی؛محمدجواد جهانگیرزاده ، با اشاره به اینکه آستان مقدس حضرت معصومه(س) برای امدادرسانی به مردم زلزله‌زده غرب کشور اقدامات مطلوبی را دنبال می‌کند، اظهار کرد: مشارکت در رفع مشکلات مردم این مناطق به عنوان یک موضوع مهم باید مورد توجه بخش‌ها و افراد مختلف قرار گیرد.
وی از اعزام خادمان آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) به مناطق زلزله‌زده غرب کشور یاد کرد و افزود: این افراد با نزدیک به 500 میلیون ریال کمک‌های نقدی و غیرنقدی از جمله البسه، پتو، فرش و مواد غذایی در میان زلزله‌زدگان حضور می‌یابند تا بتوانند به آنها کمک کنند.
معاون اجرایی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) با بیان اینکه دفاتر هدایا و نذورات این آستان مقدس نیز از هفت صبح الی 19 شب آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی ویژه مردم زلزله‌زده غرب کشور است، تصریح کرد: شماره حساب‌های مشخصی نیز نزد بانک‌های مختلف در نظر گرفته شده است که افراد می‌توانند با استفاده از آنها و پرداخت کمک‌های نقدی در کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان مشارکت کنند.
 
18/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۱۰۳۶
مرجع : فارس
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰