۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
۰
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۶
Share/Save/Bookmark
 
یک شهروند پرتغالی در حرم شاهچراغ (ع) به دین اسلام تشرف یافت
 
یک شهروند پرتغالی با دین مسیحیت و مذهب کاتولیک در حرم مطهر احمد بن موسی شاهچراغ (ع) بعد دین اسلام و مذهب شیعه تشرف یافت.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رضوی از فارس، یک جوان 29 ساله پرتغالی به نام پدرو میکائیل آریگادو گونسالوس با دین مسیحیت و مذهب کاتولیک در آستان مقدس حضرت احمدبن موسی (ع) با حضور تولیت معظم این حرم مطهر با بیان شهادتین به دین مبین اسلام و مذهب شیعه اثنی‌عشری روی آورد.  
آیت الله سید علی اصغر دستغیب، تولیت حرم شاهچراغ (ع) در این دیدار با بیان اینکه این جوان تازه مسلمان شده از امروز برادر دینی مسلمانان محسوب می‌شود، گفت: این جوان با تشرف به دین مبین اسلام سبب سرافرازی و سربلندی دنیا و آخرت خود شده و با شناخت اسلام راه حقیقی نجات و همان صراط المستقیم را پیدا کرده است.
پدرو گونسالس که تشرف خود به اسلام را خرسندترین اتفاق زندگی خود می‌داند، بیان کرد: به دنبال یافتن یک برنامه کامل برای زندگی تمام ادیان را مطالعه کردم و اسلام کامل‌ترین برنامه را داشت و من را آن را برگزیدم.
به گزارش رضوی، تولیت حرم احمد بن موسی (ع) یک جلد قرآن سه زبانه و تعدادی کتاب مذهبی به زبان انگلیسی به این جوان مسلمان پرتغالی اهدا کرد.
 
46/46
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۱۰۰۲
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰