۴ بهمن ۱۳۹۶ 24 January 2018
داخلی
۰
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۰
Share/Save/Bookmark
 
تشرف بزرگترین کاروان پیاده ایثارگران و خانواده شهدا به مشهد
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: 3 هزار و 500 نفر از خانواده های شهدا، جانبازان، آزادگان در قالب کاروان محبین الرضا با پای پیاده به شهر بهشت مشرف می‌شوند.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی، سید جواد حسینی در دیدار با مدیرکل بنیاد شهید خراسان رضوی و مشاور استاندار در امور ایثارگران افزود: به مناسبت 28 و سی ام صفر رحلت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام علی ابن موسی الرضا (ع) بزرگترین کاروان پیاده خانواده شهدا و ایثارگران کشور با هدف زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) به مشهد مقدس مشرف می‌شوند.
وی گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کمتر از شهادت نیست و بهترین روش برای اشاعه این فرهنگ در جامعه، گسترش آن در میان نسل نوجوان و جوان است.
حسینی با اشاره به اینکه شورای عالی فرهنگ ایثار و شهادت به ریاست رئیس جمهور با هدف برنامه ریزی کلان در زمینه ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در کشور تشکیل شده است، افزود: مقرر شده این شورا در استان ها نیز به ریاست استانداران تشکیل و پیگیر مصوبات، اجرا و نظارت بر برنامه های آن شود.
وی افزود: ستادها و کمیته های مرتبط با شهدا و ایثارگران می توانند در راستای هم افزایی بیشتر ذیل شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان قرار گیرند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با اشاره به اینکه تمامی دستگاه ها باید برموضوع ایثار و شهادت متمرکز شوند، گفت: در این حوزه نوآوری موجب ترویج بیشتر این فرهنگ می شود و موضوع ایثار و شهادت و فرهنگ سازی آن باید گفتمان غالب دستگاه های اجرایی شود.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۰۹۷۵
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰