۴ بهمن ۱۳۹۶ 24 January 2018
داخلی
۰
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۴
Share/Save/Bookmark
 
مدیرکل اوقاف استان قم:
۵۰ تن آب‌ معدنی و مواد خوراکی از محل موقوفات به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ارسال شد
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم به حادثه غم‌انگیز زلزله کرمانشاه اشاره کرد و گفت: از محل موقوفات پنجاه تن آب‌ معدنی و مواد خوراکی مورد نیاز تهیه و به کرمانشاه ارسال‌ شده است.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید اسماعیل حسینی مقدم ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله سعیدی که در سالن محراب آستان کریمه اهل‌بیت (س) برگزار شد با اشاره به اینکه وقف یکی از مسائل مهم حکومتی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، اظهار داشت: آثار سازنده وقف برای واقف، موقوف علیهم و برای جامعه قابل‌انکار نیست از این‌رو مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای سازمان اوقاف و امور خیریه فرمودند وقف یک‌نهاد ممتاز دینی است.
وی به فعالیت‌های فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه استان قم اشاره و افزود: در سال جاری 400 روحانی بومی به فعالیت در زندان‌ها و بقاع متبرکه اعزام‌شده‌اند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم دیگر فعالیت‌های این اداره را مد نظر قرار داد و عنوان کرد: حضور بیش از دو هزار نفر در برنامه اوقات فراغت تابستان و برگزاری 14 ویژه‌برنامه در امام زادگان به مناسبت‌های مختلف ازجمله دیگر برنامه‌های فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه استان قم به شمار می‌رود که همه این برنامه‌ها متأثر از بعد فرهنگی وقف هستند.
وی به حادثه غم‌انگیز زلزله کرمانشاه اشاره و تصریح کرد: پنج ده تن آب‌معدنی و مواد خوراکی مورد نیاز از محل موقوفات تهیه و به کرمانشاه ارسال‌شده است.
حسینی مقدم فعالیت‌های موکب علی بن جعفر(ع) اداره اوقاف و امور خیریه در اربعین را مد نظر قرار داد و ابراز کرد: اداره اوقاف و امور خیریه استان قم یکی از فعال‌ترین موکب‌های اربعین را مدیریت کرد که 400 میلیون تومان برای این موکب در مرز مهران هزینه شده بود.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۰۹۷۴
مرجع : تسنیم
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰