۳ بهمن ۱۳۹۶ 23 January 2018
داخلی
۰
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱
Share/Save/Bookmark
 
کیانوش رستمی برای کمک به زلزله‌زدگان مدال طلای را به حراج می‌گذارد
 
کیانوش رستمی قهرمان وزنه‌برداری المپیک و جهان جهت کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور مدال طلای بازیهای المپیک ریو ۲۰۱۶ خود را به حراج می‌گذارد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی، کیانوش رستمی در صفحه اینستاگرام خود نوشت که مدال طلای المپیک خود را جهت کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور به حراج می‌گذارد.
پهلوان کرمانشاهی کشورمان در متن پیام خود در این باره گفت: بار دیگر دل زمین لرزید تا دل میلیونها ایرانی در غم از دست دادن عزیزانشان بلرزد، دلیرمردان و شیرزنانی که همواره در دل تاریخ به عنوان پاره‌ای از تن ایران بزرگ در خط مقدم دفاع از کشورشان بودند و هستند و امروز این دریادلان اینگونه در ساحل مصیبت زده طوفان بلا، دست به آسمان ساییده‌اند و چشم انتظار یاری مردم عزیز خود هستند.
اینجانب کیانوش رستمی فرزند کوچک این ملت بزرگ که هنوز در این چند روز خواب به چشمانم نیامده بر خود وظیفه دانستم قدمی هر چند کوچک برای هموطنان زلزله زده کشورم پرداخته و مدال طلای بازیهای المپیک 2016 ریو را که در واقع متعلق به همین مردم است به آنها بازگردانده و برای کمک به مردم زلزله‌زده غرب کشور به حراج بگذارم و عواید حاصل از آن را به زلزله زدگان غرب کشور اختصاص دهم.

علاقه‌مندانی که می‌خواهند در این امر خیر شرکت کنند می‌توانند پیشنهاد و درخواست‌های خود را به شماره تلفن‌های زیر 26203390-26203418 و همراه 09192787890 یا آدرس ایمیل olympic.iran@yahoo.com در میان بگذارند.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۰۹۷۳
مرجع : تسنیم
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰