۲ بهمن ۱۳۹۶ 22 January 2018
داخلی
۰
دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۶
Share/Save/Bookmark
 
در مرز مهران ؛
موکب شهدای استان گلستان به 250 هزار زائر حسینی خدمات می دهد
 
در طول مدت 20 روز حضور موکب شهدای استان گلستان در مرز مهران به 250 هزار زائر پیاده خدمت‌رسانی خواهیم کرد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از گرگان، حجت‌الاسلام سیف‌الله سهرابی با اشاره به برپایی موکب شهدای استان گلستان در مرز مهران اظهار کرد: با تجربه‌ای که از سال‌های گذشته داریم امیدواریم امسال  از لحاظ کمی و کیفی خدمت‌رسانی بهتر به زائران پیاده خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: روزانه حدود 15 هزار نفر از غذاهای گرم و خشکبار موکب شهدای گلستان در مرز مهران بهره‌مند خواهند شد.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان گفت: در طول مدت 20 روز حضور موکب شهدای استان گلستان در مرز مهران به 250 هزار زائر پیاده خدمت‌رسانی خواهیم کرد.

مدیر کل اوقاف استان گفت: از محل کمک واقفان و خیران محترم ان شاءالله در طول 20 روز  حضور در مرز مهران به حدود 250 هزار زائر عزیز خدمت رسانی خواهد شد.
 
وی به حضور روحانیون و انجام کارهای فرهنگی در موکب شهدای گلستان اشاره کرد و خاطر نشان کرد: با حضور روحانیون بحمدالله در سه نوبت نماز جماعت برای اعضا و زائران پیاده برگزار خواهد شد و هدایایی فرهنگی نظیر سربند، پلاکاردهای کوچک، تصاویر مختص به اربعین، دعاها و زیارت اربعین نیز در بین عاشقان پیاده ابی‌عبدالله الحسین تقسیم خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین سهرابی خاطرنشان کرد: وقف سنتی نیکو و پسندیده است و چنانچه موقوفات ما با توجه به نیازهای روز جامعه تبلیغ شوند چه بسا در پیاده‌روی‌های اربعین موقوفات خوبی خواهیم داشت و بهترین و والاترین خدمت‌رسانی را به عاشقان آقا امام حسین (ع) خواهیم کرد.
 
 
85/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۰۴۹۵
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰