۳ بهمن ۱۳۹۶ 23 January 2018
داخلی
۰
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۸
Share/Save/Bookmark
 
گسترش اسلام با نام امام حسین(ع) مهم ترین پیام پیاده روی اربعین است
 
مدرس مدرسه علمیه امام کاظم(ع) قم گفت: سکوت دشمنان اسلام و شیعه بیانگر شکست آنها در مقابل فرهنگ ناب اسلام و شیعه به حساب می آید.
 
حجت الاسلام مرتضی خاکسار، مدرس مدرسه علمیه امام کاظم(ع) و یکی از راهپیمایان روحانی امروز حماسه اربعین حسینی، در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری رضوی در اهواز ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی و سوگواری سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع)، اظهار داشت: حماسه عظیم راهپیمایی اربعین حسینی در حقیقت کم نظیر و شاید بی نظیر باشد که خیل عظیم مشتاقان سید و سالار شهیدان را در خود جمع کرده است.
استاد مدرسه علمیه امام کاظم(ع) افزود : عظمت جمعیت عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) در ایام اربعین حسینی را هیچ چیزی نمی تواند هدایت بکند؛ الا اینکه خداوند متعال و امام حسین(ع) این خیل جمعیت را هدایت کنند.
این کارشناس مسائل دینی با اشاره به پیام حماسه بزرگ راهپیمایی اربعین حسینی، تصریح کرد : دشمنان اسلام و شیعه درباره عظمت راهپیمایی اربعین سکوت اختیار کرده اند و این تجمع عظیم اربعین حسینی در واقع پیام عزت و اقتدار برای شیعیان و مسلمانان جهان را در پی دارد.
حجت الاسلام خاکسار افزود: سکوت دشمنان اسلام و شیعه بیانگر شکست آنها در مقابل فرهنگ ناب اسلام و شیعه به حساب می آید.
وی در پایان اظهار داشت: کنگره عظیم پیاده روی اربعین حسینی مهم ترین پیام آن، گسترش یافتن اسلام با نام اباعبدالله الحسین(ع) در سراسر جهان است.
 
84/26
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۰۴۲۵
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰