۳ بهمن ۱۳۹۶ 23 January 2018
داخلی
۰
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۳
Share/Save/Bookmark
 
مدیر مرکز معماری اسلامی حوزه هنری :
مسابقه طراحی موکب های اربعین برگزار می شود
 
مدیر مرکز معماری اسلامی حوزه هنری از برگزاری مسابقه طراحی موکب های اربعین و پیش همایش چهل سال معماری انقلاب اسلامی خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی، علی فروزانفر با اشاره به برنامه های تخصصی این مرکز در زمینه های معماری، شهرسازی و مرمت، از برگزاری مسابقه طراحی موکب های اربعین در مسیر نجف تا کربلا و همینطور پیش همایش چهل سال معماری انقلاب اسلامی به عنوان اصلی ترین برنامه های نیمه دوم سال 96 خبر داد .
وی ادامه داد: به منظور توجه به نیازهای زائران اربعین حسینی، مسابقه طراحی معماری با عنوان «طراحی موکب های اربعین» با هدف تاکید و ترغیب جامعه معماری و دانشجویی به این امر که یکی از نیازهای جامعه اسلامی است، برگزار می شود.
به گفته فروزانفر، در این مسابقه به هر یک از پنج طرح برتر، مبلغ 15میلیون ریال به همراه تندیس مسابقه و به 10 طرح قابل قدردانی نیز جوایزی به رسم یادگار اهدا می شود.
وی همچنین با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از برگزاری دیگر برنامه مرکز معماری اسلامی در قالب پیش همایش «چهل سال معماری انقلاب اسلامی» خبر داد و افزود: این همایش با هدف نقد چهل سال معماری و شهرسازی بعد از دوران انقلاب، استخراج مجموعه اقدامات خرد و کلان در حوزه معماری و ساختمان در این چهل سال و در نهایت جلب توجه حاکمیت و مردم و ساختار اجتماعی و مدیریتی کشور بر اهمیت موضوع معماری و در کنار آن توجه ویژه به موضوع معماری متعهد و معماری ایرانی اسلامی برگزار می شود.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۹۴۶۱
مرجع : ایرنا
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰