۳ بهمن ۱۳۹۶ 23 January 2018
داخلی
۰
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۰
Share/Save/Bookmark
 
تا نیمه مهرماه سال جاری انجام شد؛
برگزاری بیش از 60 اختتامیه "جشنواره کتابخوانی رضوی" در کتابخانه های خراسان رضوی
 
تاکنون و تا نیمه مهرماه کودکان و نوجوانان شرکت کننده در “هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی" در بیش از 60 کتابخانه عمومی خراسان رضوی با شرکت در اختتامیه کتابخانه ای لوح سپاس دبیرکل کتابخانه های عمومی کشور را دریافت کرده اند.
 
 به گزارش خبرگزاری رضوی؛ تاکنون و تا نیمه مهرماه کودکان و نوجوانان شرکت کننده در "هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی" در بیش از 60 کتابخانه عمومی خراسان رضوی با شرکت در اختتامیه کتابخانه ای لوح سپاس دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور را دریافت کرده اند.
مسئول روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی گفت: با توجه به برگزاری "هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی" در ابتدای سال جاری و حضور گسترده و با نشاط مردم در این حرکت فرهنگی بویژه کودکان و نوجوانان، دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشور جهت تقدیر، تشکر، ماندگاری، ایجاد انگیزه و روحیه کتابخوانی در رو ح و ذهن کودکان اقدام به ارسال تقدیر نامه و لوح سپاس به همراه هدایایی برای تمامی کودکان شرکت کننده در این جشنواره کرد.
حسین ابراهیمی ادامه داد: برگزاری اختتامیه جشنواره به صورت مجزا و کتابخانه ای یکی دیگر از برنامه های "هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی" بود که در همین راستا تاکنون بیش از 60 اختتامیه در کتابخانه های عمومی استان برگزار شده است و دیگر اختتامیه های کتابخانه ای نیز به مرور تا هفته کتاب سال جاری برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: در مجموع بیش از 138هزار نفر از شرکت کنندگان در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کشور را کودکان تشکیل می دادند که از این تعداد بیش از 37هزار نفر از استان خراسان رضوی بودند.
ابراهیمی یادآور شد: مردم و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی خراسان رضوی در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی استقبال بی نظیر و گسترده ای در این حرکت فرهنگی و امام رضایی داشتند و با بیش از 70 هزار مشارکت کننده بیشترین مشارکت را در سطح کشور رقم زدند و رتبه اول در بخش مکتوب را کسب کرد.
 
 
26/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۹۳۱۸
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰