۲ اسفند ۱۳۹۶ 21 February 2018
۰
چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۷
Share/Save/Bookmark
 
رونمایی کتاب امام زادگان با نام سلاله پاکان در سمنان
 
کتاب معرفی امام زادگان شهرستان سمنان با عنوان "سلاله پاکان" در مراسمی با حضور مسوولان فرهنگی و اجرایی شهرستان سمنان رونمایی شد.
 
به گزارش خبرگزاری رضئی، این کتاب توسط جمشید صفاری کارمند سابق اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان به رشته تحریر درآمده و در آن امام زادگان شهرستان سمنان در ابعاد مختلف معرفی شده است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان در این مراسم با اشاره به حضور گسترده مردم این استان در جشنواره کتابخوانی رضوی که رتبه برتر را در کشور کسب کردند گفت: این امر نشان از علاقه مردم فرهنگ دوست این خطه به مطالعه و کتابخوانی است.
نورعلی غلامحسین نیاسماکوش کتاب را عامل پیشرفت جوامع دانست و بر ضرورت تلاش بیشتر برای توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی در این استان تاکید کرد.
استاد حوزه و دانشگاه نیز در این مراسم برگزاری آیین رونمایی از کتاب را توجه به قلم و اهمیت کتاب دانست و از نویسنده این کتاب به معرفی امام زادگان و بیان آداب زیارت پرداخته است تچلیل کرد.
حجت الاسلام سیدجلال احمدپناهی با اشاره به اهمیت قلم در قرآن گفت: قلم و کتابی از دیدگان قرآن و اسلام اهمیت دارد که در جهت خدا و کسب معنویت و انسانیت باشد.
صفاری مولف کتاب سلاله پاکان نیز گفت: در این کتاب امام زادگان سمنان همراه با تصاویر معرفی شده است.
وی گفت: این کتاب با این هدف تالیف شدن تا مردم با شناخت بهتر حرم امام زادگان را در سمنان زیارت و آداب زیارت را به خوبی ادا کنند.
 
50/50
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۷۹۸۹
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰