۲ اسفند ۱۳۹۶ 21 February 2018
۰
چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۴
Share/Save/Bookmark
 
نماینده ولی‌فقیه در فارس:
نمایش «فصل شیدایی» هنر را از خدمت به ابتذال نجات داد/ در نمایش به توسعه حرکت احمد بن موسی(ع) پرداخته شود
 
نماینده ولی‌فقیه در استان فارس که در شب گذشته به تماشای نمایش «فصل شیدایی» نشست گفت: برخی خیال می‌کردند هنر با ابتذال عجین شده است و نمایش «فصل شیدایی» هنر را از خدمت به ابتذال نجات داد.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رضوی از فارس، شب گذشته آیت‌الله اسدالله ایمانی بعد از تماشای نمایش بزرگ «فصل شیدایی» با بیان اینکه این نمایش نشان داد می‌توان هنر را به خدمت ارزش‌ها گرفت اظهار کرد: امید است سایر فصل‌های این نمایش با رعایت فاصله در شیراز به نمایش درآید.
وی افزود: به برکت انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی، هنرمندان توانستند هنر متعهد را به جامعه نشان دهند و هنر را از خدمت به ابتذال نجات دهند.
آیت‌الله ایمانی با بیان اینکه برخی خیال می‌کردند هنر با ابتذال عجین شده است تصریح کرد: «فصل شیدایی» هر جا هنر با ارزش‌ها متبلور شود و در خدمت ارزش‌ها قرار گیرد مردم از آن استقبال می‌کنند.
وی تاکید کرد: هنرمندان این نمایش باید حرکت حضرت احمد بن موسی (ع) را توسعه و به صورت دقیق و کامل‌تر مکمل فصل شیدایی قرار دهند چراکه اینجا بیت‌الغزل شیراز احمد بن موسی و حرم اهل بیت (ع) است و باید به این نکته توجه بیشتری شود.
به گزارش رضوی، آیت‌الله سید علی‌اصغر دستغیب تولیت حرم احمد بن موسی(ع) با تقدیر از دست‌اندرکاران این نمایش بزرگ پرچم آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) را به عوامل نمایش اهدا کرد.
 
46/46
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۷۹۷۵
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰