۲ اسفند ۱۳۹۶ 21 February 2018
۰
چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۲
Share/Save/Bookmark
 
توزیع 3050 بسته تحصیلی بین دانش ‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: 3050 بسته تحصیلی بین دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان توزیع می شود.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از یاسوج، محمد نظری با اشاره به در پیش بودن سال تحصیلی جدید و نیازمندی دانش آموزان مددجو به لوازم تحریر، گفت: امسال سه هزار و 50 بسته تحصیلی با همکاری موسسه خیریه حضرت رقیه (س) و با هدف خدمت رسانی به دانش آموزان نیازمند توزیع می شود.

وی با بیان اینکه ارزش هر بسته تحصیلی 100 هزار تومان است، ادامه داد: بسته های تحصیلی یاد شده شامل کیف، دفتر و لوازم التحریر است که در بین دانش آموزان مناطق محروم با ضریب محرومیت هشت توزیع می شود.

نظری با اشاره به اینکه در سال جاری، سه هزار و 200 دانش آموز در این مناطق مشغول به تحصیل می شوند، از همه مردم نیکوکار و دستگاه ‌های اجرایی استان خواست تا در تأمین این بسته‌ های تحصیلی و رفع احتیاجات دانش آموزان نیازمند، نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد را یاری کنند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم اکنون کار توزیع بسته های تحصیلی آغاز و تا پیش از آغاز سال تحصیلی جدید تمامی آنها بین دانش آموزان نیازمند مناطق یاد شده توزیع خواهد شد.
 
 
49/26
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۷۹۷۱
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰