۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
۰
چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۶
Share/Save/Bookmark
 
همزمان با دهه نخست محرم؛
پویش کتابخوانی «راز خون» در همدان برگزار می‌شود
 
همزمان با دهه نخست ماه محرم، پویش کتابخوانی «راز خون» با موضوع «تأملی در اسرار و علل واقعه عاشورا» برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی، پویش کتابخوانی «راز خون» اثری از علی مختاری مجاز با همت ستاد مردمی خدمتگزاران اربعین استان همدان برگزار می‌شود.
علی مختاری‌مجاز در این خصوص اظهار کرد: این کتاب با موضوع تأملی در اسرار و علل واقعه عاشورا است و این برنامه همزمان با دهه اول محرم آغاز می‌شود.
وی با بیان اینکه برگزاری پویش کتابخوانی تا اربعین حسینی ادامه دارد، گفت: علاقمندان می‌توانند این کتاب را به صورت نیم‌بها از غرفه‌های برپا شده در هیأت‌های مذهبی بزرگ شهر و غرفه‌های مستقر در نماز جمعه سراسر استان همدان تهیه کنند.
این نویسنده جوان همدانی خاطرنشان کرد: فروشگاه جهان‌دانش در خیابان شریعتی، فروشگاه نشر دانشجو در خیابان مهدیه، فروشگاه مدافعان حرم در امامزاده عبدالله(ع)، فروشگاه رواق جنب دانشگاه بوعلی‌سینا و فروشگاه محراب جنب حسینیه امام خمینی(ره) به صورت نیم‌بها این کتاب را عرضه خواهند کرد.
وی اضافه کرد: افراد شرکت‌کننده در پویش کتابخوانی، مشخصات خود را در سامانه پیامکی تعیین شده در کتاب ارسال می‌کنند و در همایش خادمین اربعین به قید قرعه به شرکت‌کنندگان هدایای مادی و معنوی اهدا می‌شود.
مختاری با بیان اینکه کتاب «راز خون» سومین کتاب تألیفی بنده است، افزود: برای انتشار این کتاب از محضر اساتید زیادی بهره‌مند شدم، هرچند نظرات و انتقادات صاحب‌نظران را نیز در طی مدت نگارش استفاده کردم.
وی با تأکید بر اینکه این کتاب با حمایت و نظارت ستاد مردمی اربعین استان منتشر شده است، بیان کرد: بر این اساس پیش‌بینی می‌شود در پویش کتابخوانی 20 هزار مخاطب شرکت کنند.
 
51/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۷۹۶۰
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰