۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
۰
دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۷
Share/Save/Bookmark
 
ولایت پذیری باید سرلوحه کارها باشد
 
نماینده ولی فقیه در استان سمنان با تاکید بر اینکه ولایت پذیری باید سرلوحه کارها باشد گفت: مسوولان فرهنگی و فعالان مساجد بیانات مقام معظم رهبری را باید سرلوحه کارها قرار دهند.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی، آیت الله سیدمحمد شاهچراغی روز دوشنبه در آیین اختتامیه برنامه های اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان افزود: جوانی فرصت گرانبهایی است که خداوند در اختیار جوانان قرار داده است و جوانان باید قدر این فرصت را بدانند.
وی با تبریک سالروز ولادت با سعادت هفتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام موسی کاظم (ع) به بیان روایتی از آن حضرت پرداخت و گفت: آن حضرت می فرمایند بکوشید اوقات شما در شبانه روز چهار قسمت باشد.
شاهچراغی افزود: قسمتى براى مناجات با خدا، بخشی براى تهیّه معاش، قسمتى براى معاشرت با برادران و افراد مورد اعتماد که عیب ها را به شما می فهمانند و در دل به شما اخلاص مى ورزند.
امام جمعه سمنان گفت: انسان باید قسمتى را هم به خلوت و براى درک لذّت هاى حلال و تفریحات سالم در نظر بگیرد که در این قسمت خود را برای ادای وظایف سه قسمت دیگر توانا نماید.
وی با تجلیل از تلاش دست اندرکاران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان در غنی سازی اوقات فراغت گفت: در این برنامه ها باید علاوه بر مسایل فرهنگی و هنری به مسایل اعتقادی و اخلاقی جوانان و نوجوانان توحه و تاکید شود.
در این مراسم از کانون ها و فعالان طرح غنی سازی اوقات فراغت کانون های مساجد استان سمنان تجلیل شد.
 
50/50
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۷۸۹۲
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰