۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
۰
دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۳
Share/Save/Bookmark
 
مهریه نوعروس سمنانی متاثر از مهریه همسر شهید حججی/ چادرم به منزله علم حضرت مهدی (عج)
 
یک نوعروس سمنان مهریه خود را به تاسی از مهریه همسر شهید حججی مبتنی بر نماز و حفظ حجاب قرار داد و از چادر به منزله علم حضرت مهدی (عج) یاد کرد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی، سید علی اصغر تقوی ادمین کانال تلگرامی رضوان در سمنان روز دوشنبه با بیان اینکه آیین عقد این عروس سمنانی شنبه این هفته همزمان با عید سعید غدیر خم برگزار شد به خبرنگار ما افزود: عروس خانم "کرکه آبادی" از دوستان همسر شهید مدافع حرم "عباس دانشگر" جوانترین شهید مدافع حرم استان سمنان است.
وی گفت: عقدنامه این عروس در پنج بند تنظیم شده که علاوه بر موارد مرسوم سایر عقدنامه ها، در بند چهارم آن بر استمرار در به پاداشتن نماز اول وقت تاکید شده است.
تقوی افزود: همچنین در بند پنجم این عقدنامه آمده است: چادرم به منزله علم حضرت مهدی (عج) است و داماد باید یاری ام کند که این علم هیچگاه بر زمین نیافتند.
به گفته همسر شهید حججی مهریه ای که وی برای محسن قرار داد شامل یک سکه به نیت یگانگی خدا، پنج مثقال طلا به نیت پنج تن، ۱۲ شاخه گل نرگس به نیت امام زمان (عج)، ۱۴ مثقال نمک به نیت نمک زندگی، ۱۲۴ هزار صلوات و حفظ کل قرآن با ترجمه برای همسرم بود.
شهید محسن حججی اواخر مرداد ماه امسال در مقابله با نیروهای داعشی و تکفیری در مرز عراق و سوریه به فیض عظیم شهادت نائل آمد.

 
 
50/50
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۷۸۸۲
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰