۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
۰
دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۸
Share/Save/Bookmark
 
کتاب آثار برگزیده سیزدهمین جشنواره داستانهای رضوی در دست چاپ است
 
مسوول دبیرخانه جشنواره ملی داستانهای رضوی (کبوتر حرم) گفت: کتاب آثار برگزیده سیزدهمین جشنواره داستانهای رضوی در دست چاپ است و به زودی منتشر می شود.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی، نیره کاشی روز دوشنبه به خبرنگار ما گفت: این کتاب مراحل پایانی چاپ را طی می کند و در آینده در قالب مراسمی رونمایی خواهد شد.
وی با بیان اینکه در این کتاب آثار برتر در قالب داستان کوتاه کوتاه، بلند , رمان و داستان کوتاه ارائه شده است افزود: کتاب مذکور شامل 14 اثر کوتاه کوتاه، سه اثر برتر داستان بلند و هشت اثر داستان کوتاه است.
کاشی این کتاب را هفتمین اثر از کتاب های داستانهای برگزیده جشنواره داستانهای رضوی معرفی کرد و اظهار داشت: تاکنون شش اثر از جشنواره های قبلی چاپ و منتشر شده است.
مسوول دبیرخانه جشنواره ملی داستانهای رضوی گفت: دوره سه جلدی اول مشتمل بر آثار برتر 9 دوره و سه جلد دیگر شامل آثار برتر دوره های دهم، یازدهم و دوازدهم است.
سیزدهمین جشنواره داستانهای رضوی چهاردهم مرداد امسال به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و با ارائه یک هزار و 774 اثر از یک هزار و 205 نویسنده استانهای سراسر کشور در سمنان برگزار شد.
بخش داستان بلند این جشنواره به صورت دوسالانه برگزار می شود و امسال این بخش نیز طبق برنامه با ارائه 37 اثر برگزار شد.
استقبال گسترده نویسندگان زن از ویژگی های امسال جشنواره داستانهای رضوی بود.
 
 
50/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۷۸۵۱
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰