۱ اسفند ۱۳۹۶ 20 February 2018
۰
شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۴
Share/Save/Bookmark
 
رییس پلیس راه استان سمنان
زائران و مسافران بازگشت خود را به آخر شب موکول نکنند
 
رئیس پلیس راه استان سمنان به زائران حرم رضوی و مسافران توصیه کرد زمان بازگشت از سفر خود را به آخر شب و یا صبح فردا موکول نکنند.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی، سرهنگ حسن خسروجردی با روان دانستن ترافیک در محور های این افزود: براساس پیش بینی های به عمل آمده از عصر امروز تا فردا شاهد ترافیک سنگین در بیشتر جاده های استان خواهیم بود و  از رانندگان می خواهیم تا به توصیه های پلیس مستقر در راه های این استان توجه کرده و به آن به طور کامل عمل کنند.
 وی، با هشدار به رانندگان در خصوص توقف نکردن در حاشیه راه ها، به خصوص بزرگ راه ها، ادامه داد: رانندگان در طول سفر از هرگونه تغییر مسیر احتمالی اجتناب کرده و برای استراحت و رفع خستگی در توقفگاه های جاده ای و شهرهای در مسیر توقف کنند.
 رئیس پلیس راه استان سمنان همچنین از سرنشینان خودروها خواست تا در طول سفر کمربندهای ایمنی خود را بسته و با خودداری از خوردن و آشامیدن، از صحبت کردن با سرنشینان خودرو و به خصوص تلفن همراه خودداری کنند.
 وی خط قرمز پلیس راه را تخلفات حادثه ساز از جمله سرعت و سبقت غیرمجاز بیان کرد و گفت: رانندگانی که در جاده مرتکب دو تخلف همزمان شوند پلیس بدون هیچ مماشاتی با اعمال قانون، خودرو آنان را به مدت 72 ساعت توقیف خواهد کرد.
 
50/50
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۷۷۸۳
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰