۲ اسفند ۱۳۹۶ 21 February 2018
۰
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۶
Share/Save/Bookmark
 
حضور ۶۵ هزار نوجوان گیلانی در کلاس های تابستانی کانون‌های مساجد
 
مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد گیلان از شرکت حدود ۶۵ هزار نوجوان و جوان گیلانی در کلاس‌های تابستانی کانون‌های مساجد «آسمانی ها» خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی؛ حجت الاسلام سلیمان پورابراهیم، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان با اشاره به اجرای طرح تابستانی « آسمانی» ها در کانون‌های مساجد استان، گفت: این طرح همزمان با ایام فراغت با تشکیل ۸۷۰ پایگاه تابستانی در مساجد استان اجرا می‌شود.
وی با بیان اینکه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد از مهمترین نهادهای تربیتی تاثیرگذار است افزود: اعتماد خانواده‌ها به این مراکز موجب شده تا هر ساله هزاران جوان و نوجوان با حضور در کلاس‌ها و اردوهای تفریحی این مراکز اوقات فراغت خود را سپری کنند.
حجت الاسلام پورابراهیم با اشاره به استقبال جوانان از طرح آسمانی‌ها در گیلان تصریح کرد: ۶۵ هزار نوجوان و جوان گیلانی در بیش از سه هزار کلاس تابستانی کانون‌های مساجد شرکت کردند.
وی بیان کرد: غنی‌سازی اوقات فراغت نوجوانان با محوریت مساجد، جذب نوجوانان و جوانان به مساجد و شناسایی استعدادها و پرورش آنها از اهداف برگزاری کلاس‌های تابستانی در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد است.
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان با بیان اینکه بهینه سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان از دغدغه‌های اصلی نهادهای فرهنگی است افزود: برگزاری کلاس‌های تابستانی در مساجد موجب ترویج آموزه‌های اسلامی و قرآنی و در نهایت نهادینه سازی فرهنگ اسلامی است.
 
58/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۶۱۰۸
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰