۲۹ آبان ۱۳۹۶ 20 November 2017
۰
سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۲
Share/Save/Bookmark
 
برگزیدگان جشنواره ملی خوشنویسی رضوی در لرستان تجلیل شدند
 
همزمان با دهه ی کرامت و در آستانه ی سالروز میلاد با سعادت امام رضا(ع) ، آیین اختتامیه ی پانزدهمین جشنواره ی ملی خوشنویسی رضوی برگزار و از برگزیدگان جشنواره تجلیل بعمل آمد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی؛ در این مراسم که شامگاه چهارشنبه یازدهم مرداد ماه و با حضور گسترده و چشمگیر مردم در بوستان ایران زمین منطقه ی گلدشت خرم آباد برگزار شد، از برگزیدگان جشنواره در بخش های مختلف با اهداء تندیس، لوح سپاس و جوایز نقدی تجلیل بعمل آمد .
بنا بر این گزارش هیات داوران بخش نهایی جشنواره متشکل از اساتید برجسته و طراز اول خشنویسی کشور آقایان علی شیرازی، محمد حیدری، امیر احمد فلسفی، یدالله کابلی، جواد بختیاری، سید رضا بنی رضی و احمد عبدالرضایی برگزیدگان بخش های مختلف جشنواره را به شرح زیر انتخاب کردند:

در بخش نستعلیق
هیات داوران بخش نستعلیق
چهار هنرمند ذیل را بدون اولویت به عنوان برگزیده ملی انتخاب نمود
١- سید پیمان سادات نژاد از استان ایلام
٢-مصطفی عابدینی از استان قم
٣- علی خیری از استان اصفهان
٤-سید علیرضا مطلبی از استان مازنداران
چهار هنرمند ذیل در بخش نستعلیق شایسته تقدیر شناخته شدند.
١-علی دربهشتی از استان خراسان رضوی
٢-حامد فقیهی بادجانی از استان قم
٣-جواد شکوهی فر از استان البرر
٤-فرزاد مرادی از استان لرستان

در بخش شکسته نستعلیق
هیات داوران چهار هنرمند را بدون اولویت به عنوان برگزیده ملی اعلام نمودند
١-نورالدین کرمی از استان لرستان
٢-شهرام روحی از استان آذربایجان شرقی
٣-شمس الدین مرادی از استان ایلام
٤-بهادر پگاه از استان قزوین
چهار هنرمند ذیل نیز در بخش شکسته نستعلیق شایسته تقدیر شناخته شدند:
١-امیر دانش مراغی از استان آذر بایجان شرقی
٢-یونس آتشبار از استان تهران
٣- طیبه ازندریانی از استان قم

٤- شایان پیمانی از استان خراسان جنوبی

در بخش ثلث
هیات داوران جشنواره هنرمندان ذیل را با ترتیب اولویت به عنوان نفرات اول تا سوم جشنواره انتخاب نمودند:
١-علی ایرانی از استان قم به عنوان نفر اول
٢-علی احسان پور از استان خراسان رضوی به عنوان نفر دوم
٣-احسان کاظمی از استان تهران به عنوان نفر سوم
همچنین آقای روح الله محرری از استان فارس نیز در بخش ثلث از سوی هیات داوران جشنواره شایسته تقدیر شناخته شد.

در بخش نسخ
هیات داوران جشنواره هنرمندان ذیل را با ترتیب اولویت به عنوان نفرات اول تا سوم جشنواره انتخاب نمودند:
١-زهرا میبدی از استان قم به عنوان نفر اول
٢-الهام میر طلایی از استان اصفهان به عنوان نفر دوم
٣-حمید جعفری از استان اصفهان به عنوان نفر سوم
همچنین هیات داوران جشنواره خانم عذرا عبدالله پور از استان اصفهان را در بخش نسخ شایسته تقدیر دانستند.

بخش تحریری
هیات داوران جشنواره در بخش تحریری صرفا، آقای محمد سلطانی از استان لرستان را به عنوان تنها برگزیده این بخش اعلام نمودند.

در بخش کرامت انسانی
هیات داوران جشنواره آقای کیومرث سلگی از استان لرستان را به عنوان برگزیده این بخش اعلام نمودند.
 
58/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۵۸۶۳
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰