۱ اسفند ۱۳۹۶ 20 February 2018
۰
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۵
Share/Save/Bookmark
 
نگاه عمیق به اندیشه امام رضا(ع)؛ ابزاری مهم برای مقابله با هجمه‌های دشمنان
 
مدیرکل ارشاد لرستان با بیان این‌که اگر بخواهیم اندیشه امام رضا(ع) را در مقام عمل پیاده کنیم باید شاخص‌های اهل‌بیت را بیان کنیم، گفت: نگاهی که می‌تواند در برابر هجمه‌های دشمنان برعلیه باورهای ما پاسخگو باشد نگاه عمقی به اندیشه و تفکر امام رضا(ع) است.
 
 به گزارش خبرگزاری رضوی؛ حجت‌الاسلام حمیدرضا حنان در آیین اختتامیه جشنواره ملی خوشنویسی رضوی با بیان این‌که در رابطه با اهل بیت عصمت و طهارت یک نگاه عمقی و محتوایی و یک نگاه سطحی وجود دارد، گفت: در نگاه عمقی و محتوایی ما به اهل‌‌بیت و امام رضا(ع) اندیشه اهل‌بیت و امام رضا(ع) مدنظر است.
 وی افزود: با توجه به تهاجم فرهنگی که بر علیه باورهای اعتقادی جامعه اسلامی ایران وجود دارد نیاز عمقی به اهل‌بیت و امام رضا(ع) ضرورت دارد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با بیان این‌که امروز عصر تکثر اندیشه‌ها است، تصریح کرد: جامعه نیازمند نگاه عمقی محتوایی که ناظر به حوزه تفکر اهل‌بیت است، می‌باشد.
وی عنوان کرد: اگر بخواهیم اندیشه امام رضا(ع) را در مقام عمل پیاده کنیم باید شاخص‌های اهل بیت را بیان کنیم.
حنان با بیان این‌که شاخص‌های فکری امام رضا(ع) در همه ابعاد مختلف در اختیار ماست، اظهارکرد: نگاهی که می‌تواند در برابر هجمه‌های دشمنان برعلیه باورهای ما پاسخگو باشد نگاه عمقی به اندیشه و تفکر امام رضا(ع) است.
مدیرکل فرهنگ فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان خاطرنشان کرد: در عصر حاضر اندیشه برتر امروز ما اندیشه اهل‌بیت عصمت و طهارت است.
وی در خصوص جشنواره ملی خوشنویسی رضوی گفت: در مجموع ۵۹۳ اثر برجسته در سراسر کشور به دبیرخانه ارسال شد که در مرحله اول داوری ۱۲۱ اثر به‌عنوان آثار منتخب انتخاب شدند.
حنان اضافه کرد: در مرحله نهایی ۲۶ اثر به‌عنوان اثر برتر انتخاب شد این در حالی است که از این آثار برتر چهار اثر مربوط به استان لرستان است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان خاطرنشان کرد: سال گذشته اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در بین تمام استان‌ها در حوزه قرآن به‌عنوان یکی از چهار استان برتر انتخاب شده است.
 
58/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۵۸۵۸
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰