۲ اسفند ۱۳۹۶ 21 February 2018
۰
سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۸
Share/Save/Bookmark
 
سرپرست کانون پرورش فکری گیلان؛
نمایش آثار برگزیده کودکان و نوجوان گیلان در جشنواره بین المللی رضوی
 
سرپرست کانون پرورش فکری گیلان از گشایش نمایشگاه آثار برگزیده کودکان و نوجوانان استان در جشنواره بین المللی رضوی خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی؛ اسفندیار ضیائی با اعلام این خبر، افزود: آثار برگزیده جشنواره رضوی مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان از روز گذشته در مجتمع فرهنگی هنری کانون در رشت به نمایش گذاشته شده است.
وی با بیان این که در این نمایشگاه آثار ارسالی کودکان و نوجوانان استان گیلان با موضوعات مختلف جشنواره رضوی به نمایش گذاشته شده؛ اظهار کرد: بیش از 460 کودک و نوجوان، با شرکت در فعالیت‌های مراکز کانون در رشته‌ هایی از جمله کاردستی ،کتاب‌سازی، سرود، پویانمایی، داستان ‌نویسی و شعرسرایی در این جشنواره بین المللی شرکت کردند و با ارائه 320 اثر فرهنگی هنری و ادبی با فرهنگ و معارف دینی و سیره امام رضا (ع) بیش از پیش آشنا شدند.
وی با اشاره به درخشش کودکان گیلانی در جشنواره بین المللی رضوی یادآور شد: ماهک شکوهمند عضو مرکز فرهنگی هنری شماره یک رشت در بخش داستان نویسی با اثر عطر حرم امام رضا علیه‌السلام در میان گروه های سنی 7 تا 10 سال برگزیده شد.
سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان بیان کرد: دو عضو کانون پرورش فکری استان نیز در جشنواره بین المللی امام رضا (ع) در بخش شعرسرایی موفق به کسب عناوین برتر و شایسته تقدیر شدند.
وی تصریح کرد: نوریه گیتی بین از مجتمع رشت و سحر پورحبیب از کانون صومعه سرا به ترتیب عنوان های برگزیده و شایسته تقدیر را در بخش شعرسرایی پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) به دست آوردند.
لازم به ذکر است؛ نمایشگاه یاد شده تا پایان دهه کرامت برای بازدید علاقمندان در مجتمع فرهنگی هنری کانون پرورش فکری گیلان در رشت دایر است.
 
58/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۵۸۴۱
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰