۲ اسفند ۱۳۹۶ 21 February 2018
۰
سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۷
Share/Save/Bookmark
 
رشد ۱۶ درصدی شرکت کنندگان گیلانی در جشنواره کتابخوانی رضوی
 
سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی گیلان گفت: شرکت گیلانی ها در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی 16 درصد رشد داشته است.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی؛ زهرا بدن آرا، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی گیلان گفت: آئین اختتامیه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از سری برنامه‌های پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (علیه السلام) در مجتمع فرهنگی شهید مطهری منطقه آزاد انزلی در روز پنج شنبه 12 مرداد با حضور جمعی از مسئولین نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، نمایندگان مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی، مسئولین استانی، فعالان فرهنگی و برگزیدگان هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد.
بدن آرا با بیان اینکه ۱۶ مراسم شهرستانی جهت تقدیر از شرکت کنندگان تا پایان مرداد در استان برگزار خواهد شد تصریح کرد: در این مراسم ضمن تقدیر از برگزیدگان استانی هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، دستگاه‌ها و سازمان‌های مشارکت کننده، کتابداران فعال و اعضای کمیته برگزاری جشنواره تقدیر خواهند شد.
وی با اشاره به شرکت ۲۲ هزار و ۱۵۰ نفر از مردم استان در هفتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی اذعان کرد: از این تعداد، ۱۸ هزار و ۹۳ نفر در بخش مکتوب و سه هزار و ۲۴۹ نفر در بخش الکترونیک به سوالات پاسخ دادند.
بدن آرا با بیان اینکه جشنواره در سه بخش کودک، نوجوان و بزرگسال برگزار شد اذعان کرد: ۲ هزار و ۴۲۳  نفر در بخش کودک، سه هزار و ۳۷۹ نفر نوجوان و ۹ هزار و ۸۸۸ نفر در بخش بزرگسال جشنواره شرکت کردند.
وی با اشاره به رشد ۱۶ درصدی شرکت کنندگان گیلانی در این رویداد فرهنگی خاطرنشان کرد: در بخش خانوادگی این جشنواره نیز سه هزار و ۲۱۳ نفر مشارکت داشتند.
 
58/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۵۸۴۰
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰