۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
۰
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۲
Share/Save/Bookmark
 
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
استمرار برگزاری جشنواره ها، به شکوفایی استعداد هنری کمک می کند
 
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: استمرار در برگزاری جشنواره ها، کمک به شکوفایی استعداد هنری است.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی؛ علی مرادخانی در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی، اظهار کرد: استمرار جشنواره ها نتایج خوبی از جمله کمک به رشد و کشف استعدادهای هنری دارد که خوشبختانه خراسان شمالی از استان های پیشتاز و برتر میزبانی از جشنواره های فرهنگ و هنری است.
وی با بیان اینکه جشنواره تئاتر رضوی نیازمند حمایت های معنوی مسئولان، نخبگان، متفکران و  روحانیون و ائمه جمعه است، ادامه داد:  ارسال پیام نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی به این جشنواره و هدایت و رهنمون های وی، اثرگذار و مایه دلگرمی عوامل برگزاری جشنواره است.
مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این دیدار تصریح کرد: جشنواره سراسری تئاتر رضوی نباید محدود به برگزاری جشنواره شود بلکه فضایی برای استمرار و مبادله مفاهیم هنری آن فراهم شود.
مهدی شفیعی تصریح کرد: باید با استفاده از راهنمایی علماء و اساتید، جشنواره رضوی به دانشکده رضوی تبدیل شود و تئاتر به عنوان هنری جریان ساز برای مردم به روی صحنه برود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان شمالی نیز گفت: جشنواره تئاتر رضوی تمرینی برای ایجاد منظومه هنری است و خوشبختانه برای برگزاری هرچه بهتر دوازدهمین جشنواره تئاتر رضوی، همه مسئولان و ائمه جمعه با ارسال پیام و حمایت های مادی و معنوی پای کار آمدند.
حسین فرخنده با اشاره به اینکه امام جمعه بجنورد همیشه پشتیبان فعالیت های فرهنگی بوده و اجازه نمی دهد که این انسجام فرهنگی در استان گنجینه فرهنگ ها از بین برود، افزود: جشنواره تئاتر رضوی علاوه بر فراهم آوردن فرصت همدلی، زمینه کشف استعدادهای برتر در حوزه تئاتر و درخشش نام خراسان شمالی در جشنواره های ملی را فراهم آورده است.
 
58/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۵۸۰۹
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰