۱ بهمن ۱۳۹۶ 21 January 2018
۰
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۴
Share/Save/Bookmark
 
قرائت صلوات خاصه امام رضا (ع) در سطح کانون‌های مساجد استان ایلام
 
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از قرائت صلوات خاصه امام رضا (ع) در سطح کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد روستایی و شهری این استان خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی؛ حجت‌الاسلام علی چراغی پور در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: هم‌زمان با ایام دهه کرامت برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی در سطح این استان برگزار می‌شود.
 وی، بابیان اینکه این برنامه‌ها در سطح 388 کانون فرهنگی و هنری در سطح استان اجرا می‌شود، تصریح کرد: این برنامه‌ها از میلاد مسعود حضرت فاطمه معصومه (س) آغاز می‌شود و تا میلاد مسعود حضرت امام رضا (ع) برگزار می‌شود.
 مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، یادآور شد: ترویج فرهنگ رضوی، توسعه و گسترش جشن‌های مردمی، برگزاری جشن‌های میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س)، حضرت امام رضا (ع) و شاه‌چراغ (ع) ازجمله اهداف این برنامه‌هاست.
 چراغی پور، تصریح کرد: برگزاری محفل انس با قرآن کریم، مراسم جشن در امامزاده سید حسن (ع) مهران و امامزاده پیرمحمد عابد (ع) شهرستان ملکشاهی، اجرای طرح تلاوت نور و اهدای ثواب آن به روح مطهر حضرت معصومه (س)، شاه‌چراغ (ع) و امام رضا (ع) و برگزاری جشن میلاد امام رضا (ع) در مسجد امام رضا (ع) شهر ایلام با حضور اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد از برنامه‌های دهه کرامت است.
وی، اظهار کرد: همچنین هم‌زمان با کانون‌های فرهنگی و هنری سراسر کشور در آستانه میلاد مسعود حضرت امام رضا (ع) قرائت صلوات خاصه امام رضا (ع) بین نمازهای مغرب و عشاء در سطح 288 کانون فرهنگی و هنری روستایی و عشایری این استان برگزار می‌شود.
 مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام در پایان از عموم مردم ولایی استان و به‌ویژه اعضای کانون‌های فرهنگ و هنری مساجد استان برای شرکت در این مراسم معنوی دعوت کرد.
 
 
58/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۵۷۹۴
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰