۳ اسفند ۱۳۹۶ 22 February 2018
۰
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۰
Share/Save/Bookmark
 
بازتاب گسترده مراسم اختتامیه جشنواره ملی نقاشی رضوی در رسانه های استان البرز
 
روزنامه‌های مکتوب، خبرگزاری ها و رسانه های استان البرز بازتاب گسترده ای از برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره رضوی داشتند.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی؛ حضور خبرنگاران، عکاسان، مدیران مسئول و سرپرستی‌های استان در مراسم اختتامیه جشنواره ملی نقاشی رضوی و بازتاب رسانه‌ای این رخداد ملی، یکی از ویژگی‌های برگزاری این مراسم بود.
برگزاری مراسم اختتامیه در فضای باز و فضاسازی معنوی و اجرای برنامه‌های مذهبی و سخنرانی در خصوص امام رضا (ع) و جشنواره رضوی فضایی خاص و منحصربه‌فرد به مراسم داده بود.
در خبرگزاری شبستان مراسم اختتامیه این‌چنین بیان شد: استقبال هنرمندان ۲۰ استان کشور از جشنواره ملی نقاشی رضوی و دریافت ۲۲۰ اثر گویای عملکرد مثبت این جشنواره و توجه ویژه عموم مردم نسبت به اثرگذاری زبان فرهنگ و هنر است. محیط سنتی کاروانسرای شاه‌عباسی، میزبان خیل عظیمی از هنرمندان و اهالی فرهنگ بود تا از حضور پرشور آنان در عرصه ارتقاء و تعالی فرهنگی استان قدردانی شود.
در پایگاه خبری تحلیلی امید بانوان در البرز نیز مراسم اختتامیه جشنواره ملی نقاشی رضوی به عنوان ضیافتی معنوی بیان شد که میزبان جمعی از مسئولین و هنرمندان رشته هنرهای نقاشی و تجسمی بود.
خبرگزاری مهر استان هم‌زمان با برگزاری مراسم و ایراد سخنرانی مسئولان البرزی؛ تمامی اخبار مربوط به این جشنواره را منتشر کرد. روزنامه‌های مکتوب استان نیز در روز شنبه مورخ 14 مرداد بخشی از اخبار خود را به برگزاری مراسم اختتامیه اختصاص دادند.
 
 
 
 
58/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۵۷۸۷
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰