۳ بهمن ۱۳۹۶ 23 January 2018
داخلی
۰
سه شنبه ۹ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۶
Share/Save/Bookmark
 
با حضور سید جواد جعفری و در حاشیه ششمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی
نمایشگاه عکس «زائر» در یاسوج برگزار شد
 
هم‌زمان با آیین اختتامیه جشنواره کتاب‌خوانی رضوی، نمایشگاه عکس «زائر» که آثار عکاسان حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد با موضوع زیارت است با حضور سید جواد جعفری مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام‌رضا (ع) در یاسوج برگزار شد.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی، رئیس حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد دراین‌باره گفت: در این نمایشگاه 30 اثر از هنرمندان عکاس استان به نمایش گذاشته‌شده است.
شریف اسلامی به موضوع عکس‌های این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این آثار از صحن حرم مطهر امام هشتم شیعیان (ع) و حضرت شاه‌چراغ (ع) وهم چنین آداب زیارت عاشقان اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) عکاسی شده است.
وی استقبال از این نمایشگاه را بسیار خوب توصیف کرد و اظهار داشت: با رایزنی که با نهاد کتابخانه‌های عمومی استان صورت گرفت این نمایشگاه هم‌زمان با اختتامیه ششمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در یاسوج برگزار شد و آئین افتتاح این نمایشگاه با حضور سید جواد جعفری رئیس بنیاد بین‌المللی امام‌رضا (ع) و سایر مدیران استانی صورت گرفت.
رئیس حوزه هنری از عکس به‌عنوان یکی از ظرفیت‌های خوب هنری و فرهنگی در استان کهگیلویه و بویراحمد یادکرد و تصریح کرد: آثار برتر عکاسان استان به جهت زیبایی و جذابیت‌های هنری بالا تاکنون در جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های مهم داخلی و بین‌المللی به نمایش درآمده است و در آینده نیز برنامه‌های متعددی در حوزه عکس و عکاسی از سوی حوزه هنری استان در برنامه‌های حوزه هنری در نظر گرفته‌شده است.
اختتامیه ششمین جشنوارهٔ بین‌المللی امام‌رضا (ع) صبح امروز با حضور مسئولان استانی برگزار شد و از برگزیدگان این جشنواره تقدیر به عمل آمد.
 
22/22
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۵۷۱
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰