۲ اسفند ۱۳۹۶ 21 February 2018
۰
چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۷
Share/Save/Bookmark
 
دلجویی خادمان حرم رضوی از خانواده های 2 شهید جاویدالاثر در جاسک
 
خادمان بارگاه امام رضا(ع) با حضور در شهرستان جاسک، به دیدار خانواده های 2شهید جاویدالاثر این شهرستان رفته و از آنها دلجویی کردند.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی؛ دبیر برنامه جشن های زیر سایه خورشید در جاسک گفت: کاروان حرم امام رضا (ع) با ورود به این شهرستان، مورد استقبال امام جمعه، فرماندار، مسئولان و جمعی از مردم شیعه واهل سنت شهرستان قرار گرفتند.
حسین روشنی افزود: غبار روبی و عطرافشانی گلزار شهدا، شرکت در جشن زیرسایه خورشید در مسجدالنبی کوی ولی عصر (عج)، عیادت از بیماران در بیمارستان خاتم الانبیا(ع) شهرستان، دیدار با مردم روستای کوییگ جاسک و عیادت از 2 بیمار صعب العلاج (سخت درمان) در این روستا از برنامه های سفر 2 روزه خادمان بارگاه امام رضا(ع) در این شهرستان بود.
کاروان خادمان حرم رضوی که از روز پنجشنبه پنجم مردادماه وارد هرمزگان شدند، تا 13 مرداد (سالروز میلاد امام رضا(ع) ) با سفر به شهرها، بخش ها و روستاهای مختلف این استان با مردم دیدار می کنند.
گفتنی است امسال برای دهمین سال همزمان با دهه کرامت، با حضور خادمان رضوی، جشن های مردمی زیر سایه خورشید با هدف ایجاد نشاط معنوی تحت عنوان 300 برنامه در 160 نقطه از استان هرمزگان برگزار می شود.
شهرستان جاسک با بیش از 58 هزار نفر جمعیت، در 300 کیلومتری شرق بندرعباس واقع است.

 
 
58/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۵۴۳۹
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰