۲۶ آذر ۱۳۹۶ 17 December 2017
۰
سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۰
Share/Save/Bookmark
 
مدیر کل ارشاد فارس تاکید کرد:
لزوم تعامل کانون های مساجد فارس و شورای توسعه قرآنی در دهه کرامت
 
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس بر لزوم تعامل کانون های مساجد فارس و شورای توسعه قرآنی استان در تمامی ایام بویژه دهه کرامت تاکید کرد.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رضوی از فارس، دکتر بهزاد مریدی، در آیین تودیع و معارفه سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد فارس با اشاره به اینکه ستاد عالی کانون های مساجد، یک سازمان قدرتمند است، گفت: کارهای ستاد عالی با درایت شخص دبیر ستاد، به خوبی پیش می رود.
وی با اشاره به اینکه کانون های مساجد، یکی از نهادهای هم خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی است، اظهار داشت: صفا و صمیمیت بین اداره کل و کانون های مساجد وجود دارد و همکاری در برپایی برنامه های ایام دهه کرامت نشان از آن دارد.
دبیر شورای فرهنگ عمومی فارس بر لزوم تعامل کانون های مساجد با استانداری، دفتر نماینده ولی فقیه و همچنین تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) تاکید کرد و اضافه کرد: کانون های مساجد فارس و شورای توسعه قرآنی استان باید با هم تعامل خوبی داشته باشند.
مریدی افزود: کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان باید با منظر کارهای فرهنگی و هنری به مسجد بنگرند، کارهای مشترکی همانند آیین دهه کرامت بین کانون های مساجد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی وجود دارد که باید با برنامه ریزی صحیح پیش برود.
 
46/46
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۵۳۳۷
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰