۱ اسفند ۱۳۹۶ 20 February 2018
۰
يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۵
Share/Save/Bookmark
 
معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
کتاب قرآن را سرلوحه زندگی خود قرار دهید
 
معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به تأسی از زندگی حضرت فاطمه معصومه (س) و حضرت ثامن‌الحجج (ع) و سرلوحه قرار دادن قرآن در زندگی، به فرزندان خود روش صحیح زندگی، دین‌مداری و معنویت پروری را بیاموزیم.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی؛ در ششمین روز از دهه کرامت، سومین جشن تجلیل از شایستگان فرهنگی و هنری استان زنجان با حضور معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از مدیران استان شامگاه روز یکشنبه هشتم مردادماه در فرهنگسرای امام خمینی (ره) شهر زنجان برگزار شد.
در این آیین، معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به تأسی از زندگی حضرت فاطمه معصومه (س) و حضرت ثامن‌الحجج (ع) و سرلوحه قرار دادن قرآن در زندگی، به فرزندان خود روش صحیح زندگی، دین‌مداری و معنویت پروری را بیاموزیم.
سید هادی حسینی با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی بیان کرد: سال‌ها پیش مقام معظم رهبری بحث  شبیخون فرهنگی را مطرح نمودند لذا ما باید به کارهای فرهنگی و قرآنی توجه بیشتری داشته باشیم.
وی افزود: الان در فضای مجازی این تهاجم اتفاق می‌افتد و  همه دستگاه‌ها باید با تمام توان در حوزه فرهنگ به خصوص در حوزه قرآنی، شایسته پروری کنند.
 
 
58/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۵۲۲۹
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰