۲ بهمن ۱۳۹۶ 22 January 2018
۰
يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۴
Share/Save/Bookmark
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان؛
جشنواره رضوی هر سال در اصفهان برگزار خواهد شد
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: از سال گذشته تصمیم بر این شد تا جشنواره رضوی به صورت دوسالانه برگزار شود، به این صورت که یک سال صنایع‌دستی و سال دیگر هنرهای سنتی موضوع جشنواره قرار بگیرد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین حبیب رضا ارزانی در آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان دوازدهمین جشنواره ملی جلوه‌های رضوی در صنایع‌دستی اصفهان با تبریک دهه کرامت و تشکر از حضور همه مسئولان و هنرمندان حاضر در مراسم اظهار کرد: از سال گذشته مقرر شد این جشنواره به صورت دوسالانه برگزار شود، به این صورت که یک سال صنایع‌دستی و سال دیگر هنرهای سنتی موضوع جشنواره قرار بگیرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان تصریح کرد: سال 97 هنرهای سنتی موضوع جشنواره قرار خواهد گرفت و سال ۹۸ صنایع‌دستی، در این دوره از جشنواره 106 اثر از 83 هنرمند به دبیرخانه جشنواره واصل شد و نهایتاً 45 اثر و بعد 37 اثر برتر شناخته شد که امروز مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.
وی بیان کرد: نمایشگاه این دوره جشنواره نیز تا یک هفته در کتابخانه مرکزی برقرار خواهد بود؛ هر کسی در این جشنواره اثری خلق کرده با عشق امام رضا (علیه‌السلام) بوده است.
 
 
58/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۵۲۰۶
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰