۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
۰
يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۳
Share/Save/Bookmark
 
استشمام بوی مشهدالرضا با حضور خادمین حرم رضوی در البرز
 
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ساوجبلاغ از حضور کاروان زیر سایه‌ی خورشید، خادمان حرم رضوی در ساوجبلاغ و دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی؛ رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، امام‌جمعه، شهردار و بخشدار ساوجبلاغ جمعه 6 مردادماه در خجسته ایام دهه‌ی کرامت به همراه کاروان زیر سایه‌ی خورشید خادمین حرم مطهر امام رضا(ع) باهدف تجلیل از مقام شامخ خانواده‌های شهدا و ایثارگران  به دیدار سه تن از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در بخش چهارباغ رفته و به مشکلات آنان رسیدگی به عمل آوردند.
ابراهیم نگهبان در این دیدارها با تبریک دهه‌ی کرامت بابیان اینکه اقتدار، امنیت و توسعه کنونی ایران اسلامی را مدیون جان‌فشانی شهدا و صبوری خانواده معزز شهدا هستیم گفت: حضور خدام رضوی به همراه پرچم متبرک صحن و سرای علی بن موسی‌الرضا(ع) و قرائت صلوات خاصه آن حضرت، عطر دلنواز حرم مطهر و صفای زیارت مضجع شریف ضامن آهو در بیت شهدا و ایثارگران ساری و جاری شد و فضای رضوی را حاکم ساخت.
گفتنی است؛ حاضرین در پایان با تجلیل از صبر و ایثارگری تمامی خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران کسانی که پای آرمان خود ایستادگی کردند ضمن رسیدگی به مشکلات این جانباز سرافراز به‌رسم تکریم با اهداء لوح تقدیر از وی تجلیل به عمل آوردند.
 
 
58/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۵۲۰۵
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰