۳ اسفند ۱۳۹۶ 22 February 2018
۰
يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۳
Share/Save/Bookmark
 
دبیر علمی جشنواره ملی نقاشی رضوی؛
نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره ملی نقاشی رضوی 11 مرداد در کرج افتتاح می‌شود
 
رئیس انجمن هنرهای تجسمی استان البرز گفت: نمایشگاه 36 اثر نقاشی از 30 هنرمند برگزیده در مرحله نخست داوری هم‌زمان با مراسم اختتامیه جشنواره در کرج افتتاح می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی فرج ا... عطابکی با حضور در جلسه هماهنگی جهت برپایی نمایشگاه آثار برگزیده پانزدهمین جشنواره ملی نقاشی رضوی بیان کرد: پس از داوری اولیه آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره ملی نقاشی رضوی، 36 اثر از 30 هنرمند در سراسر کشور موفق به راه‌یابی به بخش دوم داوری و ورود به نمایشگاه جشنواره شدند.
عطابکی خاطرنشان کرد: آثار تمام افرادی که اثرشان به مرحله دوم داوری راه یافتند در نمایشگاه در معرض دید عموم و علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
دبیر علمی جشنواره ملی نقاشی رضوی در خصوص زمان برگزاری نمایشگاه آثار برگزیده در استان البرز گفت: هم‌زمان با برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره ملی نقاشی رضوی در تاریخ 11 مرداد؛ نمایشگاه آثار برگزیده در نگارخانه استاد سیروس قائم‌مقامی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز افتتاح می‌شود.
وی تصریح کرد: علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از تاریخ 12 لغایت 18 مرداد از ساعت 17 الی 20 به نگارخانه استاد سیروس قائم‌مقامی مراجعه کنند.
لازم به ذکر است؛ مراسم اختتامیه جشنواره 11 مرداد هم‌زمان با دهه کرامت و مقارن با میلاد باسعادت و سراسر نور حضرت علی ابن موسی‌الرضا (ع) در محل کاروانسرای شاه‌عباسی و در هم‌جواری آستان مقدس امامزاده حسن (ع) از نوادگان امام موسی کاظم (ع) برگزار می‌شود و میزبان هنرمندان و پذیرفته‌شدگان پانزدهمین جشنواره نقاشی ملی رضوی خواهد بود
 
58/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۵۲۰۴
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰