۳ اسفند ۱۳۹۶ 22 February 2018
۰
يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۵
Share/Save/Bookmark
 
80نفر از زائر اولی های روستای مرزی بندان راهی مشهدالرضا می شوند
 
خدام بارگاه منور رضوی در میان استقبال پرشور مردم «بندان» در شهرستان نهبندان وارد این روستای مرزی شدند.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی؛ در این مراسم که تعدادی از برادران اهل سنت نیز حضور داشتند، حجت الاسلام محمدرضا کوثری خادم مبلغ کاروان خدام رضوی گفت: ارتباط قلبی میان شما مردم و امام رضا (علیه السلام) باعث شده است که امروز پرچم حرم رضوی به این روستا آ‌ورده شود.
 وی تبرک جویی مردم از این پرچم مقدم را یکی از اهداف حضور در روستای بندان ذکر کرد و افزود: افرادی در این مراسم هستند که توانایی زیارت امام رضا علیه السلام را ندارند اما همین که از راه دور قصد زیارت کنند اجر زائر را پیدا می کنند.
 حجت الاسلا کوثری با اشاره به حدیثی از امام رضا علیه السلام «به همان میزان که سخن و عمل ما در میان زندگی شما نمایان باشد، شما در پیشگاه ما اجر و منزلت دارید»، ادامه داد: شعار اصلی کاروان زیر سایه خورشید به تو اقتدا می کنیم یا علی بن موسی الرضا است.
 وی گفت: در جامعه ای که دچار حوادث و مشکلات گوناگونی هستیم و می بینیم عده ای پرچمی به دست گرفته اند که روی آن لا اله الا الله نوشته شده ولی مسموم است، نیاز به الگوهایی داریم که بهترین و زیباترین الگو،‌ رسول خدا (صلی الله علیه و آله) و ائمه معصومین علیهم السلام هستند.
 در پایان این مراسم حامد عرب زاده مدیرعامل جمعیت جوانان سرزمین خورشید خراسان جنوبی قول داد زمینه تشرف ۸۰ نفر از زائر اولی های روستای مرزی بندان شهرستان نهبندان به مشهدالرضا را فراهم کند.
 
 
58/26
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۵۱۷۲
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰