۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
۰
شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۱
Share/Save/Bookmark
 
نشست برنامه‌ریزی مراسم اختتامیه جشنواره شعر رضوی«جوانه ها» برگزار شد/تجلیل از 8 شاعر برگزیده رضوی در بیرجند
 
با توجه به برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره ملی رضوی «جوانه‌ها» در ٩ مردادماه در استان جلسه برنامه‌ریزی و اتاق فکری با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی؛ احمد محبی  در این جلسه با تأکید بر اینکه مراسم اختتامیه جشنواره شعر رضوی  باید در حد مطلوبی برگزار شود ، گفت: در این مراسم مسئولان و مدیران استانی حضور خواهند داشت.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی افزود: از جشنواره ملی رضوی جوانه‌ها در استان استقبال خوبی صورت گرفته و آثار قابل‌توجهی نیز ارسال شده است.
وی ادامه داد: برای ترویج فرهنگ اهل‌بیت به‌ویژه فرهنگ رضوی باید برنامه‌ریزی مدونی داشت تا در تمام ایام سال بتوان آن‌ها را اجرایی کرد.
 
انتخاب 8 نفر به‌عنوان برگزیده جشنواره شعر رضوی
دبیر اجرایی جشنواره ملی رضوی جوانه‌ها نیز در این مراسم با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم اختتامیه این جشنواره گفت: بر اساس اعلام نظر هیئت‌داوران ٨ نفر به‌عنوان برگزیده جشنواره انتخاب‌شده‌اند که در مراسم اختتامیه نفرات برتر تجلیل خواهند شد.
زمزم با بیان اینکه مراسم اختتامیه جشنواره  در روز دوشنبه ساعت ١٧ و ٣٠ دقیقه در محل سالن علامه فرزان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بیرجند برگزار خواهد شد ؛ افزود: شرکت برای عموم مردم آزاد خواهد بود.
وی به برگزاری نمایشگاه عکس و پوستر با موضوع فرهنگ رضوی در ورودی محل برگزاری جشنواره اشاره کرد و گفت: در این مراسم به تعدادی از شرکت‌کنندگان به قید قرعه کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا می‌شود.
 
 
58/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۵۰۷۸
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰