۳ اسفند ۱۳۹۶ 22 February 2018
۰
جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۲
Share/Save/Bookmark
 
حسینی اراکی عنوان کرد:
کمک ۲۰ میلیاردی خیرین استان مرکزی برای عمران بقاع متبرکه
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: بیش از ۸۰ امامزاده در این استان در حال ساخت و بازسازی است، خیرین در سال گذشته ۲۰ میلیارد تومان برای عمران و آبادانی بقاع متبرکه استان هزینه کردند.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی، حجت‌الاسلام سید محمد باقر حسینی اراکی، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان مرکزی، در همایش گرامیداشت امامزادگان و بقاع متبرکه شامگاه پنجشنبه پنجم مرداد ماه که در امامزاده اهل‌بین علی(ع) روستای ورچه از توابع خمین برگزار شد گفت: ۷۰ بقعه شاخص از ۲۸۰ بقعه استان مرکزی میزبان برنامه‌های دهه کرامت هستند.
وی با اشاره به اینکه بیش از ۸۰ امامزاده در این استان درحال ساخت و بازسازی است افزود: خیرین در سال گذشته ۲۰ میلیارد تومان برای عمران و آبادانی بقاع متبرکه استان مرکزی هزینه کردند.
حجت‌الاسلام حسینی اراکی یکی از مهم ترین اهداف اوقاف و امور خیریه در دهه کرامت را فعال سازی ظرفیت‌ها و تشکل‌های مردمی به منظور جذب بیشتر جوانان و مردم به اهل‌بیت(ع ) بیان کرد.
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان مرکزی خاطرنشان کرد: دهه کرامت فرصت مناسبی است تا با اشاعه الگوهای رفتاری ائمه معصومین(ع) دستورهای انسان ساز را در جامعه ارائه کنیم.
یادآور می‌شود: در این همایش از ۵۵ خادم ، هیئت امنا، مدیران مراکز فرهنگی و قرآنی، خادمین ثابت و افتخاری که در سه سال گذشته تجلیل نشدند، تجلیل بعمل آمد.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۹۶۶
مرجع : ایکنا
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰