۲ بهمن ۱۳۹۶ 22 January 2018
۰
پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۴
Share/Save/Bookmark
 
بیانیه هیئت داوران نهمین جشنواره پویانمایی رضوی
 
هیئت داوران نهمین جشنواره پویانمایی رضوی بیانیه‌ای به مناسبت پایان این دوره از جشنواره و بعد از اعلام نتایج داوری‌ها صادر کرد.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی؛ سعید توکلیان، اسماعیل شرعی و مسعود امامی، داوران نهمین جشنواره پویانمایی رضوی در استان گلستان؛ بیانیه‌ای به مناسبت پایان این دوره از جشنواره پویانمایی رضوی صادر کردند که توسط مسعود امامی به نیابت از هیئت داوران نهایی قرائت شد. متن بیانیه به این شرح است:
در بخش «فیلم‌نامه» خوشبختانه با آثار کمی قابل‌توجه مواجه بودیم که امیدواریم در دوره‌های آتی جشنواره علاوه بر کمیت سطح کیفی آثار نیز ارتقا یابد.
در بخش «فیلم» متأسفانه با آثار کمی و کیفی قابل‌توجهی مواجه نبوده و امیدواریم در دوره‌های آتی دست‌اندرکاران جشنواره جهت ارتقا سطح کمی و کیفی آثار، چاره‌اندیشی نمایند.
پیشنهاد هیئت داوران برای ارتقا آثار چه در بخش فیلم‌نامه و چه در بخش پویانمایی، شناسایی هنرمندان شاخص این حوزه‌ها در سطح کشور، سفارش، نگارش و تولید آثار حرفه‌ای متناسب با اهداف جشنواره برای این بخش‌ها است تا در آینده با تولید فیلم‌های پویانمایی و نگارش فیلم‌نامه‌های متناسب با این بخش، فضای مناسبی برای ترغیب هنرمندان پویانمایی فراهم شود و کیفیت آثار ارتقا یابد.
ضمناً نیاز به پژوهش در نگارش فیلم‌نامه‌ها اجتناب‌ناپذیر است که متأسفانه در آثار رسیده به جشنواره کمتر مشاهده شد.
 
 
58/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۹۳۷
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰