۲ بهمن ۱۳۹۶ 22 January 2018
۰
پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۵
Share/Save/Bookmark
 
دبیر نهمین جشنواره پویانمایی رضوی؛
جشنواره پویانمایی رضوی فنی‎ترین بخش جشنواره بین‌المللی رضوی است
 
دبیر نهمین جشنواره پویانمایی رضوی با اشاره به حمایت از آثار برتر این جشنواره، گفت: برگزیده‎های جشنواره پویانمایی رضوی در استان گلستان معرفی شدند.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی؛ حجت‌الاسلام علی‎اصغر فضیلت در آئین اختتامیه نهمین جشنواره پویانمایی رضوی که در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد، اظهار کرد: جشنواره پویانمایی رضوی پایانی وجود ندارد و پایان هر جشنواره آغازی برای جشنواره دیگر است.
وی تصریح کرد: از فردای پایان اختتامیه جشنواره پویانمایی رضوی اقدامات برای برگزاری جشنواره بعدی آغاز می‎شود.
دبیر نهمین جشنواره پویانمایی رضوی با بیان اینکه جشنواره پویانمایی رضوی، سخت‎ترین، فنی‎ترین و پرهزینه‌ترین بخش جشنواره بین‌المللی رضوی است که سهم استان گلستان شده است؛ افزود: هزینه زیاد آن موجب شده تا میزان آثار رسیده نسبت به آثار جشنواره‎های عمومی پیامک، شعر و فیلم کوتاه بسیار کم باشد.
وی تعداد آثار ارسالی گلستانی‌ها به جشنواره  پویانمایی رضوی را 24 اثر عنوان کرد و گفت: برگزاری این جشنواره نیاز به بسترسازی، پیگیری اداری، هماهنگی بین ٣٠ استان کشور با همه انجمن‎های سراسری کشور دارد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به تخصصی بودن موضوع جشنواره پویانمایی، نیاز است که برای این افراد دوره آموزشی برگزار کنیم.
حجت‌الاسلام فضیلت در توضیح آثار گفت: آثار ساخته شده برگرفته از سیره اهل بیت به ویژه سیره حضرت رضا(ع) است که در این جشنواره به شکل خاص دیده شده است.
 
 
58/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۹۳۴
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰