۲۹ دی ۱۳۹۶ 19 January 2018
۰
دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۴
Share/Save/Bookmark
 
تشییع پیکر شهید گمنام از سوی خادمان حرم حضرت معصومه(س) در اصفهان
 
کاروان سفیران کریمه متشکل از خادمان حرم حضرت معصومه(سه) شامگاه یکشنبه همزمان با آغاز دهه کرامت همراه با روحانیون و خادمان حضرت معصومه (س) وارد شهر اصفهان شدند.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی، کاروان سفیران کریمه در بدو ورود به گلستان شهدا رفته و  مزار شهدایی همچون شهید خرازی، شهید کاظمی و شهید محراب آیت‌الله اشرفی را غباروبی و عطرافشانی کردند.
این کاروان، پس از آن در محل بیت آیت‌الله مهدوی، امام جمعه موقت شهر اصفهان حضور یافتند و با او دیدار کردند. خادمان حرم حضرت معصومه(س) پس از آن در مراسم عزاداری که به مناسبت شهادت امام صادق (ع) هر ساله به مدت برگزار می‌شود، شرکت کردند.
در این مراسم خادمان و مداحان به مرثیه‌سرایی پرداختند و پس از آن پیکر یک شهید گمنام را تشییع کردند. قرار است پیکر پاک این شهید، صبح دوشنبه در محل لشکر امام حسین(ع) تشییع شود.
 
کاروان سفیران کریمه صبح روز دوشنبه به برخوار و میمه می‌روند و پس از استقبال عمومی در همایش دختران آفتاب شرکت می‌کنند. این کاروان در امام‌زاده ابراهیم این شهر نیز در برنامه جشن شب میلاد حضور می‌یابد.
کاروان سفیران کریمه در روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و جمعه در شهر اصفهان در برنامه‌هایی همچون جشن ویژه خواهران، جشن شب میلاد، جشن دختران، دعای پرفیض ندبه و جشن دخترانه شهرداری اصفهان شرکت می‌کنند.
این کاروان هفته آینده نیز به شهرستان‌های خمینی‌شهر، نجف‌آباد، مبارکه، فلاورجان و دهاقان رفته و در جشن‌ها و برنامه‌های تدارک دیده شده شرکت می‌کند.
 
18/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۶۵۹
مرجع : تسنیم
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰