۲ اسفند ۱۳۹۶ 21 February 2018
۰
يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۶
Share/Save/Bookmark
 
نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی:
عمل به قرآن کشور را به مدینه فاضله تبدیل می کند
 
نماینده مردم شهرستان سنقر در مجلس شورای اسلامی گفت: عمل به دستورات قرآن از سوی مسئولان و مردم، بی شک کشور را به مدینه فاضله تبدیل خواهد کرد.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی، حجت الاسلام سیدجواد حسینی، نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی، در محفل انس با قرآن مدرسه علمیه امام خمینی(ره) این شهرستان که با حضور مسئوالان، مردم و طلاب روحانیون برگزار شد، تاکید کرد: وجود قرآن در زندگی هر مسلمانی همانند سپری در برابر آتش جهنم و کیدهای شیطان است.
نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضروت انس با قرآن، افزود: عمل به دستورات قرآن از سوی مسئولان و  مردم بی شک کشور را به  مدینه فاضله تبدیل خواهد کرد.
حجت الاسلام مجید بنی عامریان، مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) شهرستان سنقر نیز در رابطه با برنامه های قرآنی این مدرسه گفت: قرآن و فراگیری عمل به آن در زندگی ما آن چنان تاثیری دارد که به عینه می توان این امر را مشاهده کرد.
مدیر مدرسه علمیه حضرت امام خمینی (ره) سنقر افزود: مردم این شهرستان که از قدیم الایام با قرآن و اهل بیت علیهم السلام مانوس بوده و هر ساله و در هر فرصت ممکن اقدام به برپایی کلاس های قرآن می کنند این امر برای این شهرستان افتخار آمیز است.
وی به برپایی محفل انس باقرآن با حضور مسئولان اشاره کرد و گفت: این جلسه معنوی و پربار  به همت قاریان و فعالین قرآنی شهرستان برگزار گردید.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۰۶
مرجع : حوزه
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰