۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
۰
دوشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۹
Share/Save/Bookmark
 
در عرصه فرهنگ نیز همانند اقتصاد نیازمند مقاوم سازی هستیم
 
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دامغان با تاکید بر اینکه در عرصه فرهنگ همانند اقتصاد، نیازمند مقاوم سازی و بستن منافذ نفوذ دشمن هستیم، گفت: مساجد می توانند نقش گسترده‌ای در نشر و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب داشته باشند.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی، حجت الاسلام حسین صبوری روز دوشنبه در جمع مسؤولان و روحانیان شرکت کننده در نشست هم اندیشی مسؤولان و ائمه جماعات مساجد دامغان در حسینیه شهدا سپاه این شهر افزود: روحانیان و ائمه جماعات نقش ویژه‌ای در سلامت اعتقادی و فرهنگی جامعه دارند و می‌توانند با استفاده از سنگر عقیدتی منابر و مساجد نقش گسترده‌ای در نشر و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب داشته باشند.
وی با اشاره به برگزاری راهپیمایی صیانت از حریم خانواده به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب در دامغان گفت:  ضرورت اشاعه فرهنگ پاکدامنی و حفظ عفاف از سوی مبلغان و روحانیان زمانی بیشتر احساس می‌شود که به خاطر آوریم پایه‌های اعتقادی شخصیت هر فرد در بنیان مقدس خانواده شکل می‌گیرد و خانواده هدف اصلی هجمه‌های اعتقادی دشمن است.
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دامغان با بیان اینکه در عرصه فرهنگ همانند اقتصاد، نیازمند مقاوم سازی و بستن منافذ نفوذ دشمن هستیم، افزود: فعالیت‌ها در عرصه فرهنگ و اعتقادات نیز باید با اتحاد و انسجام و یکپارچگی و روحیه جهادی باشد.
وی متذکر شد: همانطور که در دوران دفاع مقدس اولویت اول همه مردم دفاع بود و هرکس با هر حرفه‌ای که داشت در این مسیر مقدس خدمت‌رسانی می‌کرد در عرصه فرهنگ هم همه باید با اتحاد و روحیه جهادی عمل کنند.
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دامغان با بیان اینکه در جبهه جنگ نرم نبرد سنگینی با دشمن داریم و در شرایط فرهنگی امروز خواب رفتن، سستی و تنبلی نابخشودنی است، تصریح کرد: متزلزل کردن بنیان خانواده‌ها از راه ترویج ابتذال، فساد و تجمل‌گرایی به ویژه در بین جوانان و بی حجابی و بی عفتی در بین زنان و دختران هدف های اصلی دشمن است و مقابله با آن هوشیاری و تلاش مضاعف می‌طلبد.
بیست و یکم تیر روز ملی عفاف و حجاب نامگذاری شده است.
 
 
50/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۲۱
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰