۱ اسفند ۱۳۹۶ 20 February 2018
۰
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۰
Share/Save/Bookmark
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی عنوان کرد؛
نقش بقاع متبرکه در غنی سازی اوقات فراغت خانواده های تبریزی
 
مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی گفت: با برنامه ریزی های فرهنگی صورت گرفته بقاع متبرکه به محلی مناسب برای غنی سازی اوقات فراغت خانواده ها مبدل شده است.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی، حجت الاسلام و المسملین علی مصائبی که در مراسم ضیافت افطاری اصحاب رسانه به میزبانی این اداره کل سخن می گفت با تاکید بر استفاده از ظرفیتهای فرهنگی در جامعه برای نشر ارزشهای دینی، اظهار کرد: امروزه با حضور مبلغان و روحانیون توانمند در پارکها و صحن بقاع متبرکه برنامه های مناسبی اجرا میشود که با استقبال خانواده ها نیز همراه است.
وی ادامه داد: برگزاری ایستگاه های نقاشی، پاسخ به شبهات و سوالات شرعی و اهدای جوایز به کودکان و نوجوانان در این برنامه ها موجب شده تا اقبال عمومی جامعه به پارکها بیشتر شود و در حال حاضر در پارکهای بزرگ تبریز و امامزاده ها از جمله عون بن علی این برنامه ها اجرا میشود.
وی به اقدامات انجام شده در حوزه وقف استان اشاره کرد و اعلام نمود : در سال گذشته نزدیک به ۱۵۰ وقف جدید در استان ثبت شد و امیدواریم امسال این تعداد از ۱۵۰ وقف جدید نیز بیشتر باشد.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه گفت: این اداره کل برای چندمین بار در کشور جزو ادارات کل برگزیده انتخاب شده و این افتخارات با زحمات همه کارکنان این اداره کل به دست آمده است.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۰۳
مرجع : مهر
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰