۲۶ آذر ۱۳۹۶ 17 December 2017
۰
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳
Share/Save/Bookmark
 
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خدابنده خبر داد
 
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خدابنده از توزیع بسته‎های غذایی بین نیازمندان خدابنده‌ای از محل موقوفات قیدار نبی (ع) خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی، حجت‌الاسلام حسن رضا محمدی اظهار کرد: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خدابنده از آغاز ماه مبارک  رمضان برنامه‌های مختلفی را اجرایی کرده است.
وی با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های اجرایی توسط این اداره طرح ضیافت الهی است، تصریح کرد: در این طرح برنامه‌های قرآنی مختلفی به منظور ترویج و تبلیغ امور قرآنی اجرایی شده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خدابنده با بیان اینکه یکی از موضوعات مهم دیگر در طرح ضیافت الهی ترویج سنت حسنه وقف است، اضافه کرد: در همین راستا ایستگا‌ه‌های همه واقف باشیم در شهرستان دایر شده است.
محمدی با اشاره به اینکه ایستگاه‎های همه واقف باشیم در جوار بقاع متبرکه شهرستان خدابنده دایر شده است تا نسبت به تشویق مردم به انجام سنت حسنه وقف اقدام شود، تصریح کرد: خوشبختانه برپایی این ایستگاه‌ها تاثیر بسزایی در مشارکت مردم داشته است.
وی با اشاره به اینکه امسال از محل موقوفات 500 بسته غذایی در بین نیازمندان توزیع شده است، اضافه کرد: این بسته‌ها شامل کالاهایی از جمله روغن، برنج، مرغ خرما و ماکارونی بوده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خدابنده با بیان اینکه بسته‌های غذایی در بین اقشار کم درآمد بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی توزیع شده است، افزود: ارزش ریالی این سبدها 300 میلیون ریال بوده است.
محمدی با بیان اینکه تاکنون بیش از 10 هزار نفر در طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه حضور پیدا کردند، گفت: این تعداد زائر در قالب غرفه‎های خیمه‎های معرفت، کودکان، پاسخ به سئوالات شرعی، همه واقف باشیم در بقاع متبرکه شهرستان حضور پیدا کرده‌اند.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۷۷
مرجع : فارس
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰