۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
۰
شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۵
Share/Save/Bookmark
 
نامگذاری ۳۶ هزار نفر از مردم خراسان جنوبی با نام و القاب امام حسن(ع)
 
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: از ابتدای تاسیس سازمان ثبت احوال تعداد ۳۶ هزار و ۶۱۷ نفر به نام نیکوی امام حسن مجتبی (علیه السلام) و القاب آن حضرت در خراسان جنوبی نامگذاری شده اند.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی و به نقل از روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی، علی پورحسین با تبریک فرارسیدن میلاد امام حسن مجتبی(علیه السلام) اظهار داشت: از ابتدای تاسیس سازمان ثبت احوال تعداد ۳۶ و ۶۱۷ نفر مزین به نام زیبای آن امام بزرگوار و القاب ایشان در استان خراسان جنوبی نامگذاری شده اند.
 
وی در ادامه ضمن تاکید بر بهره مندی از فرصت ماه رمضان در تقرب به درگاه ربوبی و شناخت جایگاه رفیع اهل بیت عصمت و طهارت (سلام الله علیها) گفت: از ابتدا سال جاری تاکنون تعداد 24 نفر از نوزادان متولد شده در استان بنام حسن و القاب آن امام همام نامگذاری شده اند.
 
پورحسین همچنین مکتب امام حسن مجتبی (علیه السلام) را مکتب کرامت و بزرگواری عنوان کرد و بر مطالعه در خصوص سیره کریم اهل بیت (سلام الله علیها) تاکید کرد.
 
گفتنی است از سال 1390 تا کنون نیز بیش از 750  نفر به نام های حسن، محمدحسن، امیرحسن، حسن رضا، حسنعلی و مجتبی در استان نام گذاری شده اند.
 
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۸۵
مرجع : شبستان
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰