۴ بهمن ۱۳۹۶ 24 January 2018
۰
پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۹
Share/Save/Bookmark
 
راهیابی 75 اثر برگزیده اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی به جشنواره بین المللی امام رضا(ع)
 
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی از راه‌یابی 75 اثر برگزیده اعضای کانون به جشنواره بین‌المللی رضوی خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی، جواد زاهدی، اظهار کرد: امسال کانون 4 برنامه محوری ازجمله  برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان، برنامه‌های ویژه سالگرد ارتحال بنیان‌گذار انقلاب اسلامی، جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) و برنامه‌های ویژه تابستان، را در برنامه‌های اجرایی خود دارد.
 وی افزود: برنامه‌های ماه مبارک رمضان با شعار «بوسیدن روی ماه خدا» و باهدف آشنایی کودکان و نوجوانان با ماه پرفیض و برکت رمضان اجرا خواهد شد.
 مدیرکل کانون پرورش فکری آذربایجان غربی ادامه داد: از دیگر برنامه‌های مهم و شاخص کانون در ماه مبارک برگزاری جشن تکلیف برای روزه اولی‌ها، خاطره‌نویسی از اولین سحر و اولین روزه، معرفی و آشنایی با شب‌های قدر، مشارکت برای برپایی افطاری، برگزاری چند کارگاه ادبی و هنری با موضوع ماه مبارک رمضان مانند نقاشی از سفره سحری و افطاری خواهد بود.
زاهدی تصریح کرد: امسال ویژه‌برنامه‌های مهمی را در راستای شناساندن شخصیت انقلابی امام راحل هم‌زمان با ارتحال ملکوتی امام(خمینی) و قیام خونین15 خرداد برای کودکان و نوجوانان در 30 مرکز ثابت و سیار برگزار خواهیم کرد.
 وی با اشاره به برگزاری جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) در بخش کودک و نوجوان گفت: از 1867 اثر خلاقانه اعضای کانون 383 اثر به دبیرخانه استانی راه‌یافته و درنهایت از این میان 75 اثر برگزیده برای شرکت در جشنواره کشوری به دبیرخانه کشوری ارسال‌شده است.
این مقام مسئول عنوان کرد: امسال قصد داریم مرحله استانی جشنواره بین‌المللی رضوی جهت تعامل هرچه بیشتر کانون با منطقه آزاد، در منطقه آزاد ماکو برگزار کنیم.
 
 
 
 
22/19
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۳۹۹
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰