۲۹ دی ۱۳۹۶ 19 January 2018
۰
دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۱
Share/Save/Bookmark
 
همزمان با ماه مبارک رمضان؛
۲۷ امامزاده اصفهان مجری طرح «ضیافت الهی» هستند
 
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان گفت: همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ۲۷ امامزاده جلیل القدر به صورت ویژه با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و مذهبی در قالب طرح ضیافت الهی میزبان زائران و روزه داران هستند.
 
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان اظهار کرد: برای اجرای طرح ضیافت الهی با هدف ایجاد فضای معنوی در ماه بهار قرآن و با رویکرد تبدیل بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی ویژه برنامه طرح ضیافت الهی در جوار حرم مطهر 27 امامزاده ناحیه یک شهرستان اصفهان برگزار می شود.
حجت الاسلام محمد رضا اسماعیل پور در ادامه افزود: در راستای اجرای این طرح 19 محفل جزء خوانی قرآن کریم با حضور قاریان مطرح و برتر استانی و کشور در جوار بقاع متبرکه ناحیه یک اصفهان در طول ایام ماه مبارک رمضان برپا می شود همچنین یک محفل انس با قرآن کریم نیز به صورت ویژه و با حضور قاری مصری در مسجد جامع اصفهان برنامه ریزی شده که در این ماه پر خیر و برکت برگزار می شود.
به گفته وی، جلسات تفسیر قرآن کریم نیز در جوار حرم مطهر پنج امامزاده جلیل القدر اصفهان با استفاده از اساتید مجرب در این زمینه در طول ایام ماه مبارک رمضان برپا می شود.
وی ادامه داد: دو خیمه معرفت نیز در قالب این طرح در جوار حرم مطهر امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان و مقبره علامه مجلسی(ره) اصفهان برپا خواهد بود که به زائران و مجاوران این اماکن مقدس به صورت رایگان خدمات گوناگون فرهنگی و مذهبی ارائه می کنند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان در ادامه گفت: همچنین همزمان با فرا رسیدن میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) و شب های قدر ویژه برنامه هایی نیز در جوار بقاع متبرکه شهرستان پیش بینی شده است که اجرا می شود.
حجت الاسلام اسماعیل پور در ادامه گفت: به منظور اجرای این طرح  از چهار مبلغ اعزامی از شهر مقدس قم نیز استفاده می شود.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۷۴
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰