۳ بهمن ۱۳۹۶ 23 January 2018
۰
دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۲
Share/Save/Bookmark
 
تکذیب شایعه ممنوعیت استفاده از تسهیلات بانکی برای مردم رامشیر
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان با بیان اینکه برخی از شایعات مبنی براینکه مردم رامشیر به دلیل موقوفه بودن بخشی از شهر نمی‌توانند از تسهیلات بانکی استفاده کنند کذب است، گفت: جلسه‌ای با تعدادی از مدیران بانک‌ها برگزار شد و آنها مطرح کردند که مشکلی برای پرداخت تسهیلات ندارند.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی به نقل از ایکنا،حجت‌الاسلام سید‌محمد طباطبایی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان، با بیان اینکه عدم پرداخت تسهیلات بانکی به مردم  رامشیر از اساس کذب است، اظهار کرد: در تعاملات صورت گرفته با بانک‌ها در راستای  مساعدت و کمک به مردم رامشیر پیرو برخی از شایعات که مردم این شهر به دلیل موقوفه بودن املاک نمی‌توانند از تسهیلات استفاده کنند جلسه‌ای با تعدادی از مدیران بانک‌ها برگزار شد.
وی ادامه داد: مدیران بانک‌های ملی، مسکن، رفاه، صادرات، در این جلسه عنوان کردند که مشکلی برای پرداخت وام به مردم رامشیر ندارند کمااینکه در حال حاضر وام بانکی به آنها پرداخت می‌شود.

طباطبایی عنوان کرد: اگرچه پرداخت وام به وام‌گیرندگان مستلزم طی مراحل قانونی از جمله استعلام است و به دلیل آنکه رامشیر موقوفه محسوب می‌شود، بانک‌ها از اوقاف استعلام می‌گیرند اما وام‌های بانکی به درخواست‌کنندگان پرداخت می‌شود. چه موقوفه باشد و چه نباشد آنها می‌توانند از این خدمات استفاده کنند و شایعه مبنی بر عدم دریافت وام از اساس بی‌پایه است.

 
 
41/41
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۶۵
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰