۲۹ دی ۱۳۹۶ 19 January 2018
۰
شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۵
Share/Save/Bookmark
 
افتتاح ۲ غرفه جدید کودک و نوجوان در حرم حضرت معصومه(س)
 
رئیس اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: در فروردین‌ماه سال ۹۶، غرفه‌های کودک میدان آستانه و صحن جامع فاطمی افتتاح شد و غرفه میدان آستانه‌پذیرای ۹۰۰۰ خردسال و غرفه صحن جامع فاطمی پذیرای ۱۴۰۰۰ کودک بوده است.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی وبه نقل از ایکنا، حجت‌الاسلام علی فتح‌الله‌زاده، رئیس اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: در راستای ایجاد محیطی سالم و اسلامی و در عین حال شاد و جذاب برای کودکان و نو جوانان، غرفه‌های کودک و نوجوان حرم کریمه اهل بیت(ع) با اجرای برنامه‌های متنوع و مختلف در فروردین‌ماه توانستند با جذب مخاطب بالا به ارائه خدمات بپردازند.
وی افزود: واحد کودک و نوجوان آستان مقدس در اولین ماه سال ۹۶ پذیرای بیش از ۳۵ هزار مراجعه کننده بوده و اجرای برنامه‌های متنوع از قبیل «یک روز به یاد ماندنی» ویژه کودکان با حضور ۱۵ گروه دانش‌آموزی و پذیرش بیش از ۵ هزار کودک در رواق کودک از جمله خدمات ارائه شده است.
حجت‌الاسلام فتح‌الله‌زاده با اشاره به افتتاح جدید دو غرفه کودک و نوجوان در حرم کریمه اهل بیت(ع) اظهار کرد: در فروردین ماه سال ۹۶، غرفه های کودک میدان آستانه و صحن جامع فاطمی افتتاح شد و در این ماه، غرفه میدان آستانه پذیرای ۹۰۰۰ خردسال و غرفه صحن جامع فاطمی پذیرای ۱۴۰۰۰ کودک بوده است.
رئیس اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی حرم بانوی کرامت افزود: غرفه کودک و نوجوان میدان آستانه و صحن جامع فاطمی فقط بعد از ظهرها پذیرای مراجعین هستند اما غرفه کودک رواق خواهران و غرفه کودک و نوجوان واحد اصلی این اداره ، هم صبح ها و هم بعد از ظهره ها به ارائه خدمات می‌پردازند.
وی افزود: ویژه‌برنامه‌های شکوفه‌های آسمانی با حضور ۲۰۰۰ نفر نیز از دیگر برنامه‌های این بخش بوده است.
رئیس اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی حرم کریمه اهل بیت(ع) گفـت: در بخش نوجوانان نیز این اداره با برگزاری ۹ ویژه برنامه پذیرای ۴۰۰ نفر بوده است و همچنین در رواق نوجوانان نیز در فروردین‌ماه بیش از ۳۰۰۰ نفر نوجوان پذیرش شده‌اند و به آنها خدمات مختلف فرهنگی ارائه شده است.
وی در پایان گفت: برگزاری برنامه هفتگی محفل انصار المهدی(عج) و ویژه برنامه طلیعه بندگی برای دانش آموزانی که به سن تکلیف رسیده‌اند از دیگر برنامه‌ای این اداره در فروردین‌ماه بوده است.
 
41/19
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۶۰
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰