۱ بهمن ۱۳۹۶ 21 January 2018
۰
يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۵
Share/Save/Bookmark
 
اعزام 125 زائراز محل نیات موقوفات کرمان به عتبات عالیات
 
معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف کرمان گفت: طی 3 سال گذشته 125 زائر از محل نیات موقوفات منطبق استان به عتبات عالیات اعزام شدند.
 
  به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی وبه نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان، حجت الاسلام سید رضا فاطمی در نشست توجهی کاروان اعزامی به کربلا گفت: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان در راستای اجرای عمل امینانه به نیات واقفین خیراندیش ،هر ساله اقدام به اعزام زائر به سفرهای زیارتی مشهد مقدس و کشور عراق می کند.
   وی افزود: طی 3 سال گذشته قریب به 125 زائر در قالب کاروان حرم حسینی به کربلا اعزام شدند که با توجه به اولویتهای سازمانی اوقاف این تعداد زائر از میان اقشار کم درآمد وافراد مناطق محروم استان انتخاب می شوند.
  حجت الاسلام فاطمی بابیان اینکه  اعزام  کاروان زیارتی زائران حرم حسینی هر ساله توسط سازمان اوقاف صورت می گیرد، گفت:امسال کاروان زیارتی کرمان تعداد40 زائر از بین خانواده‌ی هیئت امناء و خادمین اماکن متبرکه،خانواده محترم شهداء مدافع حرم استان، جمعی از مربیان قرآنی و افراد معرفی شده از سوی دفاتر ائمه‌ی جمعه استان انتخاب شدند.
   وی با اشاره به اعتبارات تخصیص داه شده به این طرح افزود: همه هزینه های این طرح از محل نیات موقوفات مرتبط و منطبق استان تأمین می شود.
  معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف کرمان از اعزام کاروان زیارتی حرم رضوی در اوایل مهرماه سال جاری خبر داد و گفت: با توجه به برنامه ریزی های اعزامی این طرح، بیش از 240 نفر جهت زیارت حضرت ثامن الحجج به مشهد اعزام خواهند شد .
 
41/41
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۶۰
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰